Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları ekim ayında taşınıyor!

02 Ocak, 2018 | 12:29

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, 2017 yılını finansal rekorla kapatacaklarını belirterek, THY’nin 2018’in Ekim ayında 3. Havalimanına geçeceğini söyledi. Ekşi, “2019’u büyük bir şevkle bekliyoruz. 2019, Türk Hava Yolları’nın atılım yılı haline gelecektir” dedi.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY’nin 2018’in Ekim ayında 3. Havalimanına geçeceğini açıkladı. Atatürk Havaalanı’nda basının sorularını yanıtlayan Ekşi, “2019’u büyük bir şevkle bekliyoruz. 2019, Türk Hava Yolları’nın atılım yılı haline gelecektir” ifadelerini kullandı.

Bilal Ekşi, “2017 Allah’a şükürler olsun çok iyi geçti. Türk Hava Yolları yüzde dokuzun üstünde bir büyüme gerçekleştirdi. Finansal olarak da rekor bir sonuçla kapatacağız. 2018’e daha büyük ümitlerle giriyoruz. Şu anki bütün rakamlar 2018’in 2017’den daha iyi geçeceğini gösteriyor. Bu bizim belki bu havalimanındaki son yılbaşı kutlamamız. Biliyorsunuz 2018’in Ekim ayında yeni havalimanına geçeceğiz“ diye konuştu.

THY’ye en uygun yerler tahsis edildi”

3. havalimanında THY’nın atılıma geçeceğini dile getiren genel müdür Bilal Ekşi, “2019’u büyük bir aşkla şevkle bekliyoruz. İnşallah 2019 Türk Hava Yolları’nın atılım yılı haline gelecektir. 3. havalimanında bizim için en büyük yenilik kapasite problemi olmayacak.

Yolcumuzun istediği saatte seferlerimizi koyacağız. Daha çok dijitalleşen bir terminal ile karşı karşıya kalacağız. Yolcumuza dijital deneyimleri sunuyor halde olacağız. Longe’larımızı buradan daha iyi bir şekilde planlıyoruz. Orada en uygun yerler Türk Hava Yolları’na tahsis edilmiş olacak” yorumunu yaptı.

“Yeni liman sivil havacılığın önünü açacak”

Yeni havalimanının Türk Hava Yolları’na büyük imkanlar sağlayacağını da belirten Bilal Ekşi, “Yeni havalimanımız çok büyük imkanlarla Türk sivil havacılığının önünü açacaktır” şeklinde konuştu.

Yeni yıl hediye biletini verdi!

Bilal Ekşi, THY’nin 2017’nin son yolcusu ile 2018’in ilk yolcusuna yeni yıl hediyesi olarak gidiş-dönüş yurt dışı bileti armağan etti. Türk Hava Yolları’nın 2017 yılındaki son yolcusu Kim Irona, “Bu hediye biletleri Pekin-İstanbul uçuşunda kullanacağım” dedi.

2018’in ilk yolcusu Mustafa Kızılyer ise, “Japonya’ya gideceğim. Japonya’da yaşıyorum. Oradaki tüm akrabalarım da Türk Hava Yolları’nı tercih etmekte” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3. havalimanı, Atatürk Havaalanı, Japonya, Kim Irona, Mustafa Kızılyer, THY, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, Türk sivil havacılığı, Uzakdoğu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları