Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları ve Divan grubu işbirliği

20 Aralık, 2010 | 14:53

Divan Grubu ve Türk Hava Yolları’nın yapmış oldukları anlaşma sonucunda Divan Otelleri’nden sonra şimdi Divan Pastaneleri, Divan Brasserieleri, Divan Pubları ve Ziyafet Merkezleri de Miles & Smiles mil kazandırma programı kapsamına girdi.

Böylelikle THY bu program dahilinde ilk kez bir pastane ve restoran grubu ile işbirliğine gitti. Miles & Smiles kart sahipleri artık Divan Brasserie, Divan Pub, Divan Pastaneleri ve Ziyafet birimlerinde de yapacakları harcamalar ile mil kazanabilecekler.

Divan Grubu ve Türk Hava Yolları arasında yapılan anlaşma ile Divan Otelleri’nden sonra, Divan Pastaneleri, Divan Brasserieleri, Divan Pubları ve Ziyafet Merkezleri de Miles & Smiles kartı ile mil kazandırma programı kapsamına girdi. Böylece tanıtım kampanyası süresince Divan Brasserie, Divan Pub ve Divan Pastaneleri’nde 50 TL ve üzeri harcama yapan Miles & Smiles üyeleri, her 1 TL’lik harcamaları karşılığında 2 mil kazanabilecekler.

Kuruçeşme ve Faruk Ilgaz gibi Ziyafet Merkezlerinde ise Miles & Smiles üyeleri, hafta içi düzenlenen düğün organizasyonların da her 1 TL’lik harcama için 2 mil kazanma fırsatına sahipler. Miles & Smiles kart sahipleri, Divan’ın gelenekselleşmiş üstün hizmet kalitesi ile eşsiz lezzetlerin keyfini sürerken mil kazanmanın avantajını yaşayacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mil Kazanmak, Miles & Smiles, THY Mil Puanı, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Divan Grubu, Türk Hava Yolları Miles,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları