Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları, dış hatlara 2 yeni sefer ekledi

30 Kasım, 2010 | 10:50

Türk Hava Yolları, (THY) dış hatlar seferlerine Bangladeş Dakka ve Vietnam Ho Chi Minh City’yi ekledi.

İki şehre haftada 4’er sefer düzenlenecek olan THY, gidiş-dönüş tüm vergiler dahil Dakka’ya 590 Avro, Ho Chi Minh City 623 Avro’ya ucuracak.

Avrupa’nın 4’üncü büyük havayolu ünvanına sahip THY, 128 dış hat ve 39 iç hat olmak üzere toplam 167 noktaya sefer düzenliyor. Hızla geliştiren THY, düzenlediği seferlere 2 yeni şehir daha ekledi. THY, 26 Aralık’ta Karaçi aktarmalı Dakka, 29 Aralık’tan itibaren ise Ho Chi Minh City seferlerine başlayacak.

Dakka seferleri, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 4 sefer gerçekleşecek. Ho Chi Minh City seferlerini ise, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftada 4 sefer olarak başlatacak.

Türk Hava Yolları, İstanbul’dan Dakka’ya gerçekleşecek seyahatler için gidiş-dönüş tüm vergiler dahil 590 Avro, Ho Chi Minh City’ye gerçekleşecek seyahatler için ise 623 Avro’ya uçuracak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangladeş Uçak Bileti, Ho Chi Minh City, THY Bangladeş, THY Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Dış Hatlar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları