Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları, dış hatlara 2 yeni sefer ekledi

30 Kasım, 2010 | 10:50

Türk Hava Yolları, (THY) dış hatlar seferlerine Bangladeş Dakka ve Vietnam Ho Chi Minh City’yi ekledi.

İki şehre haftada 4’er sefer düzenlenecek olan THY, gidiş-dönüş tüm vergiler dahil Dakka’ya 590 Avro, Ho Chi Minh City 623 Avro’ya ucuracak.

Avrupa’nın 4’üncü büyük havayolu ünvanına sahip THY, 128 dış hat ve 39 iç hat olmak üzere toplam 167 noktaya sefer düzenliyor. Hızla geliştiren THY, düzenlediği seferlere 2 yeni şehir daha ekledi. THY, 26 Aralık’ta Karaçi aktarmalı Dakka, 29 Aralık’tan itibaren ise Ho Chi Minh City seferlerine başlayacak.

Dakka seferleri, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 4 sefer gerçekleşecek. Ho Chi Minh City seferlerini ise, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftada 4 sefer olarak başlatacak.

Türk Hava Yolları, İstanbul’dan Dakka’ya gerçekleşecek seyahatler için gidiş-dönüş tüm vergiler dahil 590 Avro, Ho Chi Minh City’ye gerçekleşecek seyahatler için ise 623 Avro’ya uçuracak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangladeş Uçak Bileti, Ho Chi Minh City, THY Bangladeş, THY Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Dış Hatlar,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları