Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları büyümeye devam ediyor

13 Mart, 2010 | 21:59

Küresel ekonomik krize rağmen büyümeye devam eden Türk Hava Yolları marka algısı oluşturma faaliyetlerine devam ediyor.

THY Genel Müdürü Temel Kotil; İngiltere, İspanya ve Yunanistan’ın ardından Almanya, Fransa ve İtalya’da da spor kulüplerine sponsor olacakları bilgisini verdi.

Temel Kotil, ünlü aktör Kevin Costner’dan sonra yeni bir uluslararası yıldızla da reklam filmi çekeceklerini ifade etti.

Almanya’nın başkenti Berlin’de Türkiye’nin konuk ülke olarak katıldığı 44. Uluslararası Turizm Borsası Fuarı’na katılan Temel Kotil, kriz ortamında büyüyen THY’nin Avrupalıların ilgisini çektiğini söyledi.

Kendisine bu işin sırrının sorulduğunu ifade eden Temel Kotil, “14 bin çalışanın gayreti, Türkiye’nin desteği, Ulaştırma Bakanlığı’nın sağladığı çalışma ortamı Türkiye’yi havacılıkta uçuruyor.” dedi.

THY olarak kalite ve uygun fiyatın yanı sıra marka algısını yükseltmek için yaptıkları yoğun çalışmalara dikkat çeken Temel Kotil, Almanya’da tarihi bir köprüyü giydirdiklerini, Tayland‘ın başkenti Bangkok’ta da gökdelene reklam verdiklerini hatırlattı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bangkok Turları, Temel Kotil Mobil THY, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Bilet, Türk Hava Yolları HAberleri, Türk Hava Yolları Satış, Türk Hava Yolları Temel Kotil, Türk Hava Yolları Uçağı, Uluslararası Turizm Borsası Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları