Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları’ndan Medikal turizme destek

15 Aralık, 2009 | 10:06

Türk Hava Yolları, ülkemizde Medikal turizmin gelişmesini sağlamak amacıyla geniş katılımlı bir toplantı yaparak örnek bir çalışma gerçekleştirdi.

Türk Hava Yolları Yurt dışından ülkemize medikal turizm amacıyla gelen kişilere bilet indirimleri, extra bagaj ve rezervasyon değişiklikleri konusunda kolaylıklar olmak üzere son derece cazip avantajlar sağlayan Türk Hava Yolları, bu koşulları özellikle anlaşmalar sağladığı sağlık kuruluşları kanalıyla gelen medikal turistlere sundu.

THY Medikal Turizm Alanında birçok noktanın tartışılmasını sağlamak üzere İstanbul da THY konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya THY yöneticilerinin yanı sıra sektörle alakalı Medikal Turizm Derneği Derneği Başkanı Dr.Sinan İBİŞ, OHSAD den Dr.Filiz Çevirme, Agne Tour Genel Müdürü Şerife Kaya, Anfaş Hetex Sağlık Turizmi Fuarı Yetkilisi Arzu Yüngül, Tursab yetkilileri, çeşitli sağlık ve turizm kuruluşları temsilcileri olmak üzere yüze yakın kişi katıldı.

Öncelikle THY yetkililerinden THY Genel Müdür Yardımcısı Orhan Sivrikaya THY nin medikal turizm alanındaki tüm çalışmaları imkanları dahilinde destekleyeceklerini, THY Pazarlama Müdürü Oğuz Karakaş ise THY nin bu alanda bu güne kadar yaptığı çalışmaları katılımcılara aktardı. Bu toplantıda ülkemizin dünya coğrafyasında medikal turizm alanında markalaşması ve bu turizm hareketinden faydalanması için çeşitli görüşler tartışmaya açıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Agne Tour Genel Müdürü Şerife Kaya, Anfaş Hetex Sağlık Turizmi Fuarı Yetkilisi Arzu Yüngül, Medikal turist, Medikal Turizm, Medikal Turizm Derneği Derneği Başkanı Dr.Sinan İBİŞ, Medikal turizm Haberleri, Medikal turizm Türk Hava Yolları, OHSAD den Dr.Filiz Çevirme, Orhan Sivrikaya, THY Pazarlama Müdürü Oğuz Karakaş, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları HAberleri, Türk Hava Yolları Medikal Turizm, Türkiye Medikal Turizm, Tursab yetkilileri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları