Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları’ndan Medikal turizme destek

15 Aralık, 2009 | 10:06

Türk Hava Yolları, ülkemizde Medikal turizmin gelişmesini sağlamak amacıyla geniş katılımlı bir toplantı yaparak örnek bir çalışma gerçekleştirdi.

Türk Hava Yolları Yurt dışından ülkemize medikal turizm amacıyla gelen kişilere bilet indirimleri, extra bagaj ve rezervasyon değişiklikleri konusunda kolaylıklar olmak üzere son derece cazip avantajlar sağlayan Türk Hava Yolları, bu koşulları özellikle anlaşmalar sağladığı sağlık kuruluşları kanalıyla gelen medikal turistlere sundu.

THY Medikal Turizm Alanında birçok noktanın tartışılmasını sağlamak üzere İstanbul da THY konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya THY yöneticilerinin yanı sıra sektörle alakalı Medikal Turizm Derneği Derneği Başkanı Dr.Sinan İBİŞ, OHSAD den Dr.Filiz Çevirme, Agne Tour Genel Müdürü Şerife Kaya, Anfaş Hetex Sağlık Turizmi Fuarı Yetkilisi Arzu Yüngül, Tursab yetkilileri, çeşitli sağlık ve turizm kuruluşları temsilcileri olmak üzere yüze yakın kişi katıldı.

Öncelikle THY yetkililerinden THY Genel Müdür Yardımcısı Orhan Sivrikaya THY nin medikal turizm alanındaki tüm çalışmaları imkanları dahilinde destekleyeceklerini, THY Pazarlama Müdürü Oğuz Karakaş ise THY nin bu alanda bu güne kadar yaptığı çalışmaları katılımcılara aktardı. Bu toplantıda ülkemizin dünya coğrafyasında medikal turizm alanında markalaşması ve bu turizm hareketinden faydalanması için çeşitli görüşler tartışmaya açıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Agne Tour Genel Müdürü Şerife Kaya, Anfaş Hetex Sağlık Turizmi Fuarı Yetkilisi Arzu Yüngül, Medikal turist, Medikal Turizm, Medikal Turizm Derneği Derneği Başkanı Dr.Sinan İBİŞ, Medikal turizm Haberleri, Medikal turizm Türk Hava Yolları, OHSAD den Dr.Filiz Çevirme, Orhan Sivrikaya, THY Pazarlama Müdürü Oğuz Karakaş, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları HAberleri, Türk Hava Yolları Medikal Turizm, Türkiye Medikal Turizm, Tursab yetkilileri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları