Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Kurumu’ndan model uçak kursları

31 Mayıs, 2010 | 09:49

Türk Hava Kurumu (THK) Nazilli Şubesi Model Uçak Kurslarına kesintisiz olarak devam ediyor.

Nazilli Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi’nde açılan kursa katılan 9 yerli ve 10 yabancı öğrenci sertifikalarını almaya hak kazandı.

THK Nazilli Şubesi, Polonya’dan Comenius projesi kapsamında Nazilli’ye Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi’ne gelen öğrenciler ile Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan 19 kişiye model uçak kursu verdi. Mehmet Akif Ersoy Lisesinde düzenlenen törenle öğrenciler sertifikalarını aldı.

Türk Hava Kurumu Nazilli Şubesi Model Uçak Eğitmeni Remzi Ulus, yaptığı konuşmada; “19 yerli ve yabancı öğrencimiz kurslarımıza katılarak sertifika almayı hak etmişlerdir. THK Nazilli Şubesi olarak açtığımız bu Model Başlangıç Kursuna katılan öğrencilerimiz okul sonrası dinlenme saatlerinde kursumuza katılarak bilgi ve el berecilerini arttırdılar.

Kursta öğrencilere uçuş prensipleri ve aerodinamik gibi konuları anlattık. Model uçak iyi bir hobi olmanın ötesinde uçuş prensiplerini daha iyi anlamaya yardımcı bir araçtır. Model uçak havacılığın temelidir, bu nedenle havacılığa ilgi duyan herkesi kurslarımıza bekliyoruz” dedi.

Tören sırasında konuşma yapan Okul Müdürü Nail Çakan, kursa katılan öğrencileri başarılarından dolayı kutlayarak, Nazilli Türk Hava Kurumuna da desteklerinden dolayı teşekkür etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Model Uçak Kursları, Turizm Haberleri, Türk Hava Kurumu, Türk Hava Kurumu Model Uçak, Türk Hava Kurumu Model Uçak Kursları, Türk Hava Kurumu Nazilli,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
seydi çoşkun
10 Aralık, 2010

ben 10, sınıf ögrenciyim izmirde nevvar salih işgören endüstri meslek lisesinde elektrik elektronik öğrencisiyim model uçak kurslarına heveslendim ve öğrenmek bilmek istiyorum izmirde kurslarına gitmeyi çok istiyorum

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Aralık 10th, 2010 at 21:02 seydi çoşkun mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları