Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmin Kalbi World Tourism Forum İstanbul’da

06 Şubat, 2017 | 08:01

WTF Global Meeting

Turizmin Kalbi Olarak Bilinen “World Tourism Forum Global Meeting” Şubat Ayında İstanbul’da Yapılacak.

Turizmin kalbi “World Tourism Forum Global Meeting” bu yıl 3’ncüsü düzenlenecek ve bu yıl İstanbul’da gerçekleşecek olan forum diğerlerinden daha da geniş kapsamlı olacak.  Dünya turizmine yön veren ” World Tourism Forum” şubat 16-18 arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Her geçen gün önemi artan influencerlar da bu seneki etkinliğe davet edildi. “World Tourism Forum” 3 gün boyunca İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Dünyanın çeşitli yerlerinden 300’e yakın blogger, e-gen influencer  etkinliğinde bir araya gelecek. 16 şubat Çırağan da yapılacak E-gen Influencers Partisi ile başlayacak etkinlik, 17 şubatta “e-gen influencers talk” etkinliği ile İstanbul Kongre Merkezinde 5 farklı oturumda katılımcılar, dünyaca ünlü yerli ve yabancı bloggerlar ile tanışma fırsatı yakalayacak.

“World Tourisn Forum” Global Meeting yapıldığı ilk günden beri sürdürülebilir dijital iletişim stratejilerinin turizmdeki önemini vurguluyor. ” World Tourism Forum” Global meeting ile bu sene büyük bir katılımcı kitlesi oluşturarak dünya’da büyük bir yankı uyandıracağa benziyor. Bu yıl 300 seyahat bloggers ile 2017’ye not düşecek ve Türkiye’nin tanıtımına katkı sağlayacak yazılar yazmayı sağlayacaklar. Ayırıca gönüllü turizm elçileri sayılan bloggers ile yazdıkları Türkiye ve İstanbul hakkındaki yazılar bir kitap haline dönüştürülecek.

World Tourism Forum Global Meeting için Süpriz Konuk

World Tourism Forum Global Meeting ile ünlü 300 bloggers ile tanışma imkanı sağlayacaksınız. Ama bu sene İstanbul’a gelecek olan dünyaca ünlü fenomen Zach King’de İstanbulda bu forumda yerini alacak. Zack King ilüzyon vidyoları ile ünlenen bir sosyal medya fenomeni ve Türkiye’de sadece E-gen Influencers World Tourism Forum Global Meeting için gelecek.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bloggers, E-gen Influencers, Global Meeting, İstanbul, İstanbul Kongre Merkezi, Şubat Etkinlik, World Tourism Forum, World Tourism Forum Global Meeting, Zach King,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları