Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizme kazandırılan Bedrama Kalesi’nin ilk ziyaretçileri Azerbaycan’dan

07 Temmuz, 2012 | 13:53

Turizme kazandırılan Bedrama Kalesi’nin ilk ziyaretçileri Azerbaycan’dan

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) kapsamında Tirebolu Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından Turizme kazandırılmak üzere proje yapılan ve kabul gördükten sonra birincisi düzenlenen festivalden sonra kaleyi ilk ziyaret eden Azerbaycanlı turistler oldu.

Azerbaycan Bakü’de faaliyet gösteren Çağ Eğitim kurumlarından gelen kurum müdürü ve öğretmenlerden oluşan 20 kişilik grup Tirebolu Bedrama Kalesi’ni ziyaret edip kaleye kurulan teleskopla eşsiz manzaranın tadını çıkardı.

Gördükleri manzara karşısında etkilenen Azerbaycanlı turistler, “Kalenin manzarasının muhteşem olduğunu, her yerin mükemmel bir şekilde göründüğünü ve kaleyi gezdiklerinden dolayı memnun olduklarını söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Azerbaycan, Azerbaycan Bakü, Azerbaycan Haberleri, Bedrama Kalesi, Bedrama Kalesi Turizm, Tirebolu Bedrama Kalesi, Turizm, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları