Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizme dair programı ipek yolu projesini tartışıyor

19 Şubat, 2010 | 12:09

Turizme dair programı Her hafta farklı konu ve konuklar ile ekrana gelen Turizme Dair TV Programı Tarihi İpek Yolu Projesini tüm yönleri ile ele aldı.

TURGON İstanbul Kurucu il Başkanı Aydın Yaylacıklar,Yüksek Mimar Mustafa Mahmut Olgun, Otel Teknik Müdürleri Derneği Yönetim Kurlu Başkanı Bekir Toker,TURGON Antalya Kurucu İl Başkanı Nilgün Atar, Makine Mühendisi İbrahim Akyelli ve Otel Teknik Müdürleri Derneği İstanbul İl temsilcisi Kemal Evcioğlu ; programa konuk olarak katıldılar.

-1993 yılından itibaren başlanan projenin unutulmaya yüz tutmuş hal almasından sonra, tozlu raflardan TURGON ve Otel Teknik Müdürleri derneği tarafından ele alınması;

-İpekyolu Projesi bir Dünya Projesi mi ?

-Projenin finasmanı için ne tür desteklere ihtiyaç var?

-Ankara nın projeye desteği ne kadar?

-Proje gerçekleştiği takdirde , Güzergahı üzerinde ki şehirler sosyo ekonomik olarak nasıl etkilenir?

Ve bir çok soruyu konukları ile gündeme taşıyan Hüseyin Hakkı Kahveci nin hazırlayarak sunduğu “Turizme Dair “ TV Programı 20. bölümü ile her hafta olduğu gibi 20 Şubat Cumartesi akşamı da Airport TV de olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hüseyin Hakkı Kahveci, İpek Yolu Projesi, İpek Yolu Projesi Haberler, Kemal Evcioğlu, Makine Mühendisi İbrahim Akyelli, TURGON Antalya Kurucu İl Başkanı Nilgün Atar, Turizme dair programı, Turizme dair programı İpek Yolu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları