Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmde Muğla ve Aydın işbirliği

24 Temmuz, 2009 | 11:28

Muğla Aydın Valiler Muğla Valisi Ahmet Altıparmak, Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş’u ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Ziyarette, turizm potansiyeli yüksek olan iki il arasında yapılabilecek işbirliği konuları ele alınırken son günlerde gündemde olan Didim’in Milas-Bodrum Havalimanı’na bağlanması konusu da görüşüldü.

Aydın Valisi Coş;  Altıparmak ile komşu illerle görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu kaydederek Muğla’nın, Aydın’ın pek çok konuda işbirliği yaptığı ve bu işbirliklerini geliştirebileceği bir il olduğuna işaret etti.

Hüseyin Avni Coş, Didimlilerin Didim ile Milas-Bodrum Havalimanı arasındaki yolda iyileştirme yapılmasını talep ettiğini anımsatarak ” Bu konuda ortak bir çalışma yapacağız. Karayolları ve Valilikleri ilgilendiren bu yolun yapılmasının Didim’deki turizm potansiyelini geliştiriyoruz. Bu konuda Muğla Valiliği ile işbirliği yapmamız gerekiyor. Çünkü bu yolun bir bölümü Muğla ili sınırları içerisinde bulunuyor. Projenin yapılabilirliği konusunda Sayın Valimiz ile görüş alışverişinde bulunacağız. Komşu iller arasında her alanda işbirlikleri yapılabileceğini düşünüyorum. Mülki sınırlarımızın, işbirliği konusunda sınır oluşturabileceğini sanmıyorum. Vatandaşımızın iyiliği için her türlü işbirliğini yapmalıyız” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Altıparmak, Aydın, Aydın Valiliği, Hüseyin Avni Coş, Milas Bodrum Havaalanı, Milas Didim karayolu, Muğla, Muğla Valiliği,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları