Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmde Muğla ve Aydın işbirliği

24 Temmuz, 2009 | 11:28

Muğla Aydın Valiler Muğla Valisi Ahmet Altıparmak, Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş’u ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Ziyarette, turizm potansiyeli yüksek olan iki il arasında yapılabilecek işbirliği konuları ele alınırken son günlerde gündemde olan Didim’in Milas-Bodrum Havalimanı’na bağlanması konusu da görüşüldü.

Aydın Valisi Coş;  Altıparmak ile komşu illerle görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu kaydederek Muğla’nın, Aydın’ın pek çok konuda işbirliği yaptığı ve bu işbirliklerini geliştirebileceği bir il olduğuna işaret etti.

Hüseyin Avni Coş, Didimlilerin Didim ile Milas-Bodrum Havalimanı arasındaki yolda iyileştirme yapılmasını talep ettiğini anımsatarak ” Bu konuda ortak bir çalışma yapacağız. Karayolları ve Valilikleri ilgilendiren bu yolun yapılmasının Didim’deki turizm potansiyelini geliştiriyoruz. Bu konuda Muğla Valiliği ile işbirliği yapmamız gerekiyor. Çünkü bu yolun bir bölümü Muğla ili sınırları içerisinde bulunuyor. Projenin yapılabilirliği konusunda Sayın Valimiz ile görüş alışverişinde bulunacağız. Komşu iller arasında her alanda işbirlikleri yapılabileceğini düşünüyorum. Mülki sınırlarımızın, işbirliği konusunda sınır oluşturabileceğini sanmıyorum. Vatandaşımızın iyiliği için her türlü işbirliğini yapmalıyız” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Altıparmak, Aydın, Aydın Valiliği, Hüseyin Avni Coş, Milas Bodrum Havaalanı, Milas Didim karayolu, Muğla, Muğla Valiliği,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları