Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

‘Turizmde Fark Yaratanlar’ TÜRSAB tarafından ödüllendirilecek!

26 Kasım, 2018 | 16:45

Turizmde Fark Yaratanlar TÜRSAB tarafından ödüllendirilecek!

‘Turizmde Fark Yaratanlar’ TÜRSAB tarafından ödüllendirilecek. TÜRSAB tarafından organize edilecek ve geleneksel hale getirilecek ‘Turizmde Fark Yaratanlar’ ödüllerinde kategoriler ve törenin yapılacağı tarih belirlendi.

‘Turizmde Fark Yaratanlar’ TÜRSAB tarafından ödüllendirilecek. TÜRSAB tarafından organize edilecek ve geleneksel hale getirilecek ‘Turizmde Fark Yaratanlar’ ödüllerinde kategoriler ve törenin yapılacağı tarih belirlendi.

‘Turizmde Fark Yaratanlar’ TÜRSAB tarafından ödüllendirilecek

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ‘Turizmde Fark Yaratanlar’a ödül töreni düzenliyor. Geleneksel hale getirilecek ödüllerde kategoriler ve tören tarihi belli oldu.

TÜRSAB tarafından, dünyada hızla gelişen turizm sektöründe yaptıklarıyla fark yaratanların başarılarını desteklemek amacıyla düzenlenecek ödül çalışması kapsamında 10 farklı kategoride ödül verilecek.

Turizmde Fark Yaratanlar ödülleri…

Turizmde Fark Yaratanlar ödülleri şu kategorilerde verilecek:

Seyahat acenteleri, Konaklama sektörü, Rehberler, Gastronomi, Müzecilik, Kültürel miras ve çevre projeleri, Destinasyon tanıtımı ve pazarlama, Kültür ve Sanat, Hava taşımacılığı, MİCE ve seyahat teknolojileri.

Bu kategorilerin dışında ayrıca Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) özel ödülü de verilecek. Akademisyenler, yazarlar, sanatçılar, yönetmenler, medya ve turizm sektöründen 50’ye yakın isimden oluşacak jüri üyeleri titiz bir çalışmayla ödül verilecekleri belirleyecek.

TÜRSAB geleneksel hale getirmeyi planlıyor

TÜRSAB’ın ‘Turizmde Fark Yaratanlar’ ödüllerini geleneksel hale getireceği öğrenildi. Ödül törenine dünyada turizm sektörü temsilcilerinin yanı sıra yabancı gazeteciler de davet edilecek.

‘Turizmde Fark Yaratanlar’ ödül töreni 20 Mart 2019’da İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda gerçekleştirilecek. Törende sanatçıların yer alacağı etkinlik de düzenlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Turizmi, Fark yaratanlar, Ödül Töreni, Turizm sektörü, Turizmde Fark Yaratanlar, Türsab,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları