Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmde erken rezervasyon ve Ramazan bereketi

16 Haziran, 2016 | 09:44

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinin iç turizm bakımından olumlu etkisi olduğunu gördüklerini söyledi.

Nabi Avcı, ” 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinin iç turizm bakımından olumlu etkisi olduğunu görüyoruz. Geçen yıl ilk 5 ayda erken rezervasyon sayısı 3 milyondu. Bu yıl erken rezervasyonlar yüzde 30 artışla 4 milyonu geçti. Öyle ümit ediyoruz ki, bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasıyla birlikte erken rezervasyon sayımız 4 milyon 300 bini bulacak” dedi.

Türkiye’nin taşıdığı turizm potansiyelini bugüne kadar gereği gibi değerlendiremediğini belirten Avcı, Japonya’dan Arjantin’e kadar her alanda Türkiye’yi tanıtmak için gerekli çabayı gösterdiklerini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayram tatili, Erken Rezervasyon, nabi avcı, Ramazan Bayramı, Ramazan bayramı tatili, Turizm, Turizm Bakanı, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları