Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmcilerin isteğine duyarsız kalmayan bakanlık üç fuar daha ekledi!

01 Aralık, 2018 | 11:45

Turizmcilerin isteğine duyarsız kalmayan bakanlık üç fuar daha ekledi!

Turizmcilerin isteğine duyarsız kalmayan bakanlık üç fuar daha ekledi. Yurt dışı turizm fuarları listesinde revizeye giden Kültür ve Turizm Bakanlığı, 2019 takvimine üç fuar daha ilave etti.

Yurt dışı turizm fuarları listesinde revizeye giden Kültür ve Turizm Bakanlığı, 2019 takvimine üç fuar daha ilave etti. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un fuarların tanıtımına hiç katkısının olmadığı ve fuar sayısının düşürüleceğine dair ifadelerinin medyada yayınlanmasının ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğü 2019’da katılım gösterilecek fuar listesini paylaşmıştı.

Turizmcilerin isteğine duyarsız kalmayan bakanlık üç fuar daha ekledi!

2018’da yurt dışında 96 turizm ihtisas fuarına katılım sağlayan Kültür ve Turizm Bakanlığı 2019’da 22 ülkede 4’ü büyük olmak üzere toplam 24 turizm ihtisas fuarına katılım sağlanacağını açıklamıştı. Turizm sektörü bazı önemli fuarların da listeden çıkarılması üzerine Bakanlık’la temasa geçti. Bakanlıkla yapılan görüşmeler sonucu listeye üç fuar daha eklendi. Böylelikle 2019’da katılım sağlanacak fuar sayısı 27’ye yükseldi.

İşte bakanlığın listeye eklediği o üç fuar

Bakanlığın 2019 fuar listesine eklediği fuarlardan biri ILTM Cannes oldu. Fransa Cannes’de 01-02 Aralık 2019 tarihlerinde düzenlenecek fuara Kültür ve Turizm Bakanlığı 150 metrekare standla katılacak.

Listeye eklenen ikinci fuar TTG Incontri Rimini Turizm Fuarı oldu. 09-11 Ekim 2019 tarihlerinde İtalya Rimini’de düzenlenecek fuarda Türkiye 150 metrekarelik standla boy gösterecek.

Listeye eklenen üçüncü fuar Boot Dusseldorf fuarı oldu. 19 – 27 Ocak 2019’da Almanya Dusseldorf’da düzenlenecek fuara Bakanlık 200 metrekarelik standla katılım sağlayacak.

Bakanlığın 2019 yılında yurt dışında katılacağı turizm fuarlarının revize edilmiş son şekli şöyle:

2019 Fuar listesi

2019 fuar listesi

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Boot Düsseldorf fuarı, ILTM Cannes, Kültür ve Turizm Bakanlığı, TTG Incontri Rimini Turizm Fuarı, Türk turizmciler, Yurt dışı fuiar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları