Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmcilerin Gözü Kayak Merkezlerinde

17 Aralık, 2016 | 10:14

Turizmcilerin Gözü Kayak Merkezlerinde

Yılbaşı ve Sömestr tatili yaklaşırken kar yağışının da etkisini artırmasıyla turizmcilerin gözü kayak merkezlerine çevrildi.

Yaz aylarını durgun geçiren turizm firmaları, yaklaşan yılbaşı ve sömestr öncesi yurt genelinde kar yağışının görülmeye başlamasıyla umutlandı. Kar kalınlıklarının kayak merkezlerinde istenilen seviyeleri gelmesiyle birlikte yurt içi kayak turları satışlarında bir artış bekleniyor.

Kartalkaya, Kartepe ve Uludağ gibi Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinde kar kalınlıkları istenilen seviyelere ulaştı. Kayak merkezlerindeki bu durumu fırsat bilen firmalar, yerli turiste sundukları çeşitli paketler ile kayak otellerini doldurmayı hedefliyor.

Kayak merkezlerindeki yoğunluğun yılbaşı tatili ile başlaması beklenirken sömestre döneminde ise otellerdeki doluluk oranının yüzde yüzü bulması bekleniyor.

17 Aralık 2016 Cumartesi (Bugün) itibariyle Kayak merkezlerindeki kar kalınlıkları ise su şekilde;

Kayak Merkezleri

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kayak Merkezleri, Sömestr,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları