Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmciler Point Otel’de buluşuyor

08 Haziran, 2013 | 10:47

Turizmciler Point Otel'de buluşuyor TUYED ve TURAD 11 Haziran Salı günü Point Otel’de turizmcilerle birlikte bir panel gerçekleştirecek.

Panelin konusu ise Gezi Parkı direnişi.Turimciler Gezi Parkı’nda başlayan direnişin turizme etkisini ele alacak.

Paneli Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) ile başkanlığını turizm eski bakanlarımızdan Bahattin Yücel’in yaptığı Turizm Araştırmaları Derneği (TURAD) ortaklaşa düzenliyor.

11 Haziran Salı Günü, İstanbul Taksim Talimhane’deki Point Otel’de saat 10-12 arasında gerçekleştirilecek, Bahattin Yücel’in yöneteceği panele;Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Osman Ayık,Anex Genel Müdürü Orhan Sancar,Limak Otelleri Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu,ÖZBİ Başkanı Ufuk Arslan,İstanbul Rehberler Odası (İRO) Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Güngör ve Gazeteci Yazgülü Aldoğan konuşmacı olarak katılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul, İstanbul Taksim Talimhane, Point Otel, TURAD, Turizmciler, Turizmciler panel, Turizmciler Point Otel, TUYED,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları