Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmciler Point Otel’de buluşuyor

08 Haziran, 2013 | 10:47

Turizmciler Point Otel'de buluşuyor TUYED ve TURAD 11 Haziran Salı günü Point Otel’de turizmcilerle birlikte bir panel gerçekleştirecek.

Panelin konusu ise Gezi Parkı direnişi.Turimciler Gezi Parkı’nda başlayan direnişin turizme etkisini ele alacak.

Paneli Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) ile başkanlığını turizm eski bakanlarımızdan Bahattin Yücel’in yaptığı Turizm Araştırmaları Derneği (TURAD) ortaklaşa düzenliyor.

11 Haziran Salı Günü, İstanbul Taksim Talimhane’deki Point Otel’de saat 10-12 arasında gerçekleştirilecek, Bahattin Yücel’in yöneteceği panele;Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Osman Ayık,Anex Genel Müdürü Orhan Sancar,Limak Otelleri Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu,ÖZBİ Başkanı Ufuk Arslan,İstanbul Rehberler Odası (İRO) Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Güngör ve Gazeteci Yazgülü Aldoğan konuşmacı olarak katılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İstanbul, İstanbul Taksim Talimhane, Point Otel, TURAD, Turizmciler, Turizmciler panel, Turizmciler Point Otel, TUYED,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları