Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmciler İzmir’de buluşuyor

03 Aralık, 2009 | 10:00

Turizmciler İzmir'de buluşuyor 10-13 Aralık 2009 tarihleri arasında düzenlenecek olan Travel Turkey Izmir Fuar ve Konferansi, yerli ve yabancı turizmcileri İzmir’de biraraya getirmeye hazırlanıyor.

İZFAŞ, Hannover Messe International ve TÜRSAB’ın birlikte gerçekleştirdiği ve Türkiye’nin tek “incoming fuarı” Travel Turkey İzmir, 2010 turizm sezonunun başladığı yer olacak.

Uluslararası İzmir Fuar’ında, 2010 sezonuna ilişkin bağlantılar kurulacak; fuara 15 ülke, 50 ilden 400 firma katılacak.

Fuarla birlikte gerçekleşecek Konferans programı Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu’nun katılımlarıyla gerçekleşecek.

Konferansta turizmciler ‘Çevre ve Sürdürülebilir Turizme Etkileri’, ‘Ege Turizminde Mavi Bayrağın Yeri ve Önemi’ konularını tartışacak.

Üç gün sürecek kongre kapsamında ‘ASTA-Amerikan Seyahat Acenteleri Birliği’, ‘Bölgesel İşbirliği Olanakları ve Yeni Rotalar:Ermenistan, Gürcistan ve Azerbaycan’ sunumları Türk turizmine yeni lokasyon olanakları da sunacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ASTA, ASTA-Amerikan Seyahat Acenteleri Birliği, Hannover Messe International, Travel Turkey İzmir, Travel Turkey Izmir Fuar, Travel Turkey Izmir Fuar Kongre, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Turizmci, Turizmciler, Turizmciler İzmir, Türsab, Uluslararası İzmir Fuarı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları