Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmciler Gezi direnişini tartıştı

19 Haziran, 2013 | 18:19

Turizmciler Gezi direnişini tartıştı Turizmciler,İstanbul Gezi Parkı’nda başlayan ve yaklaşık 21 gün süren eylemlerin turizm sektörüne yönelik etkilerinin değerlendirdi.

Gezi direnişinin turizme etkilerine yönelik yapılan toplantı The Marmara Hotel’de gerçekleştirildi.

Toplantıya Kültür ve Turizm Bakanlığı adına Başkontrolör Enver Öncü, İstanbul İl Kültür ve Turizm Müdürü Prof.Dr.Ahmet Emre Bilgili, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve Turizm Atölyesi Direktörü Tülin Ersöz, TUROB Yönetim Kurulu Başkanı Timur Bayındır ile TUROB Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda konaklama tesisi yöneticisi katıldı.

Toplantıda; sürecin sektöre etkileri ve alınacak önlemler konuları değerlendirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Emre Bilgili, Enver Öncü, Gezi direnişi, Gezi Parkı direnişi, Gezi Parkı olayları, İstanbul, İstanbul Gezi Parkı, Timur Bayındır, Tülin Ersöz, Turizmciler, Turizmciler Gezi direnişi, TUROB,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları