Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmciler gelecekten umutlu

05 Mart, 2013 | 21:07

Turizmciler gelecekten umutlu İskenderun Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, bölge ekonomisinin canlanması ile birlikte 5 yıldızlı otellerin de kurulmaya başladığını söyledi.

İskenderun Turizm Derneği üyeleri Anemon Oteli’nde bir araya gelerek bölge turizmini değerlendirdi. Dernek Başkanı Sabahattin Uygun, İskenderun’un enerji ve liman şehri olduğunu belirterek, her alanda sürekli geliştiğini söyledi. Bu bağlamda 5 yıldızlı otellerin kurulmaya başlamasının bölge turizminin gelişmesi açısından son derece önemli olduğunu aktaran Uygun, “Şehrimizin sanayi ve turizm açısında çok avantajlı. Yatırımcıların ilçeye gelmesi normal. Özellikle turizm açısından önemi yatırımların geleceğine inanıyoruz” dedi.

İskenderun Anemon Oteli Müdürü Ahmet Turan Demirtaş ise İskenderun’da 5 yıldızlı hizmet vermeye başladıklarını belirterek, “İskenderun sanayi ve turizm yönünden gelişen büyüyen bir şehir. Bu bağlamda bölgemizin turizm açısından gelişmesi için el birliği ile hareket etmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Antakya Anemon Oteli Müdürü Sinan Başaran da 18. Anemon Oteli’nin İskenderun’da hizmet vermeye başladığını hatırlattı. Başaran, “Hep birlikte bölgemize şehrimize sahip çıkacağız, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek bölge turizmine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacağız.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anemon Oteli, Antakya Anemon Oteli Müdürü, İskenderun Anemon Oteli Müdürü Ahmet Turan Demirtaş, İskenderun Turizm Derneği Başkanı, İskenderun Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, Sabahattin Uygun,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları