Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmciler gelecekten umutlu

05 Mart, 2013 | 21:07

Turizmciler gelecekten umutlu İskenderun Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, bölge ekonomisinin canlanması ile birlikte 5 yıldızlı otellerin de kurulmaya başladığını söyledi.

İskenderun Turizm Derneği üyeleri Anemon Oteli’nde bir araya gelerek bölge turizmini değerlendirdi. Dernek Başkanı Sabahattin Uygun, İskenderun’un enerji ve liman şehri olduğunu belirterek, her alanda sürekli geliştiğini söyledi. Bu bağlamda 5 yıldızlı otellerin kurulmaya başlamasının bölge turizminin gelişmesi açısından son derece önemli olduğunu aktaran Uygun, “Şehrimizin sanayi ve turizm açısında çok avantajlı. Yatırımcıların ilçeye gelmesi normal. Özellikle turizm açısından önemi yatırımların geleceğine inanıyoruz” dedi.

İskenderun Anemon Oteli Müdürü Ahmet Turan Demirtaş ise İskenderun’da 5 yıldızlı hizmet vermeye başladıklarını belirterek, “İskenderun sanayi ve turizm yönünden gelişen büyüyen bir şehir. Bu bağlamda bölgemizin turizm açısından gelişmesi için el birliği ile hareket etmeliyiz.” ifadelerini kullandı.

Antakya Anemon Oteli Müdürü Sinan Başaran da 18. Anemon Oteli’nin İskenderun’da hizmet vermeye başladığını hatırlattı. Başaran, “Hep birlikte bölgemize şehrimize sahip çıkacağız, birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek bölge turizmine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacağız.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anemon Oteli, Antakya Anemon Oteli Müdürü, İskenderun Anemon Oteli Müdürü Ahmet Turan Demirtaş, İskenderun Turizm Derneği Başkanı, İskenderun Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, Sabahattin Uygun,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları