Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizmci Özgür Kurga, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti

18 Haziran, 2013 | 13:39

Turizmci Özgür Kurga, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti Kemer’de siyasi çalışmalarına devam eden turizmci ve işadamı Özgür Kurga, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Siyasi çalışmalarını sürdüren, Kemer’i yönetmeye aday olan ve Beldibi’nden Çıralı’ya kadar ziyaretlerini sürdüren turizmci ve işadamı Özgür Kurga, esnaflar ve vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunmaya devam ediyor. Yaptığı ziyaretleri değerlendiren Kurga, Kemer’de vatandaşların büyük bir beklenti içinde olduğunu söyledi.

Vatandaşların büyük bir beklenti içinde olduğunu vurgulayan turizmci ve işadamı Özgür Kurga, “Beklentiler büyük ve bunun bilincindeyiz. Yakında, bizlere inanan ve Kemer sevdalısı olan tüm arkadaşlarımız ile birlikte halkımızın karşısına çıkacağız” dedi.

Bunun bilincinde olduklarının altını çizen Kurga, “Ben değil, biz olmak için dur durak bilmeden çalışmaya devam edeceğiz. Çok önemli görüşmeler yapıyoruz. Yakında, bizlere inanan ve Kemer sevdalısı olan tüm arkadaşlarımız ile birlikte halkımızın karşısına çıkacağız. Bu hedefler, bu vizyon ve bu iddia tüm Kemer içindir. Ortak hedeflerimiz için çalışıyoruz. Hepimiz için bu kentin sakini gibi değil, sahibi gibi davranma vakti gelmiştir. Kemer’i karış karış gezmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

“DÖNEMSEL DEĞİL SÜRDÜRÜLEBİLİR PROJELER OLMALI”

Kemer’in coğrafi açıdan doğal bir zenginliği bulunduğunu ve ilçenin en büyük kazancının da bu olduğunu söyleyen Özgür Kurga, yurtdışından gelen ziyaretçilerin Kemer’e ciddi bir ilgi gösterdiğini kaydetti.

Yabancı ziyaretçilerin ilgisinin her zaman sürdüğünü ancak Kemer’de sosyal ve yaşanabilir ortamların az olduğunu belirten Kurga, estetiğin ön plana çıkarılması gerektiğinin altını çizdi. Projelerin, dönemsel değil, sürdürülebilir olması gerektiğine dikkati çeken Özgür Kurga, turizmde sıkıntıları aşmanın mümkün olduğunu dile getirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
işadamı Özgür Kurga, Kemer, Özgür Kurga, Özgür Kurga kimdir, turizimci Özgür Kurga, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları