Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Yatırımları Ödülleri sahiplerini buldu

02 Ekim, 2013 | 10:30

turizm-yatirimlari 13 farklı kategorinin yer aldığı, Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Ödülleri, düzenlenen gecede sahiplerini buldu.

Ekonomist, Capital ve Burgan Bank işbirliği ile bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Türkiye’nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması 2013”ün sonuçları, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı’nın da katıldığı bir tören ile Esma Sultan Yalısı’nda açıklandı.

Turizm sektöründe yatırımları teşvik etmek ve sektöre katkı sağlamak hedefiyle gerçekleştirilen araştırmada, En Büyük Turizm Yatırımı, En Başarılı Havayolu Yatırımı, En Başarılı Kongre Oteli Yatırımı, En Başarılı Marina İşletmesi Yatırımı gibi 13 kategoride Türkiye’nin en başarılı turizm yatırımlarını yapan kurum ve kuruluşlar ödüllendirildi.

Gecede Onur Ödülü’nün sahibi , sektöre yaptığı katkılardan dolayı KİSKA A.Ş.’nin Kurucusu Oğuz Gürsel oldu. Oğuz Gürsel’in ödülünü, oğlu, İstanbul Turizm ve Otelcilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Kağan Gürsel aldı. Kağan Gürsel’e ödülü Burgan Bank Genel Müdürü Mehmet Sönmez ve Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdurrahman Arıcı, Burgan Bank Genel Müdürü, Capital Dergisi, Ekonomist Dergisi, Kültür ve Turizm Bakanı, Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Turizm Haberleri, Turizm sektörü, Turizm Yatırımları, Turizm Yatırımları Ödülleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları