Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT kapılarını açtı

29 Ocak, 2016 | 10:05

Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT kapılarını açtı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), 20. kez kapılarını açtı.

ITE Turkey bünyesinde yer alan Ekin Fuarcılık ve EUF – E Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT 20. yılını kutluyor. Fuarın açılışı TC. Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile İstanbul Valisi Vasip Şahin’in katılımıyla gerçekleşti.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarı arasında yer alan EMITT; 28 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde turizm sektörünü aynı platformda bir araya getirecek.

Bu yıl 70 bin metrekarelik 11 salonda, 4 bin 500 firmanın yer aldığı fuara, 70’e yakın ülke katılıyor. 31 Ocak Pazar akşamına kadar açık olacak EMITT, erken rezervasyon indirimleri, tatil çekilişleri, Türkiye’nin dahil olduğu 70 ülkenin tatil destinasyonları tanıtımları ile seyahat tutkunları için öne çıkan bir buluşma noktası yaratıyor.

Fuarda 100 binin üzerinde ziyaretçinin ağırlanması hedefleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EMİTT, Kültür ve Turizm Bakanı, Mahir Ünal, Turizm, Turizm Fuarı, Turizm Haberleri, Turizm Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları