Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Sektöründe Whatsapp Dönemi Başladı

15 Haziran, 2017 | 09:07
Whatsapp Turizmde Hizmete Başlıyor

Whatsapp Turizmde Hizmete Başlıyor

Türkiye’de Edirne valiliği artık Whatsapp üzerinden ihbar hattı ile denetimleri sıklaştırarak, şehre gelen turistlere kaliteli hizmeti arttırmayı hedefliyor.

 

Türkiye’de Turizm Sektöründe Whatsapp Dönemi Başladı

 

Edirne

Edirne

İnternet üzerinden ücretsiz mesajlaşma imkanı sağlayan popüler uygulama Whatsapp, turistler  tarafından da kullanılmaya başlandı. Whatsapp, dünyanın 180 ülkesinde 1 milyardan fazla kişinin akıllı telefonlarında kullanılan büyük bir uygulama olarak bilinmektedir. Son dönemde bu kadar popüler bir uygulama olan Whatsapp uygulaması, Edirne valiliği tarafından hayata geçirilen uygulama ile turizme de hizmet edecek.

Şehre gelen turist sayısının geçen yıla oranla iki kat artış gösterdiği Edirne’de, hizmet kalitesinin daha da üst seviyelere taşınması için “Whatsapp istek ve şikayet hattı” oluşturuldu.

 

Edirne Valiliğinin Uygulaması Nasıl İşleyecek?

 

Edirne Kapalı Çarşı

Edirne Kapalı Çarşı

Buna göre, kente gelen turistler gittikleri mekanda bir eksiklik gördüğü zaman hemen resmini çekecek, whatsapp üzerinden mesajını atacak. İlgili birim bununla ilgili müdahalesini hemen yapacak.

Edirne Valisi Günya Özdemir, kenti ziyaret eden turist sayısının her geçen gün arttığını belirten Vali Özdemir, A.A.’ya yaptığı açıklamda; kentteki çarşıların ve tarihi eserlerin dönüşümlerine ve restorasyonlarına büyük önem verdiklerini ancak önemli turizm merkezlerinin kaybedileceğini vurguladı.

 

Denetimler Artıyor

Vali Özdemir sözlerini şu şekilde devam etti; “Kente gelen turistlerimiz iş yerlerinde bir bir eksiklik gördüğü zaman hemen resmini çekecek, mesajını atacak. İlgili birim bununla ilgili müdahalesini hızlıca yapacak. Böylelikle esnafların üzerindeki denetimi daha sıkı bir şekilde yapmış olacağız. Bu da ülkemizde ilk defa olacak.”

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Edirne, Turizm sektörü, Türkiye, WhatsApp,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları