Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Rehberliği mezunlarına iş fırsatı

30 Eylül, 2009 | 16:30

Turizm Rehberliği mezunlarına iş fırsatı Fakülte ve yüksekokulların rehberlik bölümü mezunlarına Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğünce yabancı dil sınavı yapılacak.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Profesyonel Turist Rehberliği Yönetmeliğine göre fakülte ve yüksekokulların rehberlik bölümü mezunları için Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde tüm dillerden olmak üzere yabancı dil sözlü ve yazılı sınavlarının yapılacağını bildirdi.

09-13 Kasım 2009 tarihleri arasında Ankara’da yapılacak sınava katılacakların bakanlığın web sayfasından veya Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden temin edecekleri sınav başvurusu için gerekli belgelerle birlikte 23 Eylül-16 Ekim 2009 tarihleri arasında Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne doğrudan yada posta yoluyla başvurmaları gerekiyor.

16 Ekim 2009 tarihinden sonraki başvurular ve postadaki gecikmeler kabul edilmeyecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Profesyonel Turist Rehberliği, Turist Rehberliği, Turist Rehberliği Sınavları, Turizm Bakanlığı, Turizm Bakanlığı Sınavları, Turizm Bölümü, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Turizm Müdürlüğü, Turizm Müdürü Tahsin Öztürk, Turizm Rehberliği, Turizm Rehberliği Bölümü, Turizm Rehberliği Mezunları, Turizm Rehberliği Sınavı, Turizm Rehberliği Sınavları, Turizm Rehberliği Uludağ Üniversitesi, Turizm Rehberliği Yabancı Dil Sınavı,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Sawda
07 Mart, 2012

ben austurya ya yılbaşı ie7in imtgek istiyorum 10 gfcnotel rezervasyonu ve ue7ak biletini alırsambordrolu olarak e7alışanım ve bfctfcn evraklarımı da tamamlar isem %kae7 gitme şansım olabilir acaba?

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Mart 7th, 2012 at 03:27 Sawda mention something about this post....
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları