Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Oscarları Atina’da sahiplerini buldu

06 Ağustos, 2014 | 14:36

Dünya Turizm Oscarları olarak gösterilen “World Travel Awards 2014” Yunanistan’ın başkenti Atina‘da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Bu yıl 21. Kez düzenlenen ödül töreninde Türkiye 13 dalda ödüle layık görülürken, ödüllerinin 3’ünü Silence Hotel & Convention Center aldı.

Turizmdeki yükselişini uzun bir süredir sürdüren Türkiye, World Travel Awards 2014’ten eli boş dönmedi. Türkiye 13 dalda ödüle layık görülürken, ödüllerin 3’ünü Silence Hotel & Convention Center kucakladı.

Anadolu yakasının en kapsamlı convention merkezi olarak gösterilen Silence Hotel & Convention Center bu iddiasını uluslararası platformda da ispatladı. Silence İstanbul Hotel & Convention Center; dünya çapında turizm acentelerinin bir araya gelerek oyladığı oteller arasında sıyrılarak 3 dalda ödüle layık görüldü.

Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen bir törenle sahiplerine verilen ödüllerin 3’ünü kucaklayan Silence Hotel & Convention Center; “Avrupa’nın En İyi Otel ve SPA Merkezi”, “Türkiye’nin En İyi Otel ve Spa Merkezi” ve “Türkiye’nin En İyi MICE Oteli” ödüllerine layık görüldü. Düzenlenen gecede ödüllerini teslim alan otel yönetimi başta bu ödülleri Türkiye’ye kazandırmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, otel yönetimi ve personelinin bu ödülü bir ekip olarak kazandığına vurgu yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Atina yunanistan, Dünya Turizm Oscarları, En İyi Otel ve Spa Merkezi, Silence Hotel & Convention Center, Turizm Acenteleri, Turizm Oscarları, World Travel Awards, World Travel Awards 2014,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları