Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Oscarları Atina’da sahiplerini buldu

06 Ağustos, 2014 | 14:36

Dünya Turizm Oscarları olarak gösterilen “World Travel Awards 2014” Yunanistan’ın başkenti Atina‘da düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Bu yıl 21. Kez düzenlenen ödül töreninde Türkiye 13 dalda ödüle layık görülürken, ödüllerinin 3’ünü Silence Hotel & Convention Center aldı.

Turizmdeki yükselişini uzun bir süredir sürdüren Türkiye, World Travel Awards 2014’ten eli boş dönmedi. Türkiye 13 dalda ödüle layık görülürken, ödüllerin 3’ünü Silence Hotel & Convention Center kucakladı.

Anadolu yakasının en kapsamlı convention merkezi olarak gösterilen Silence Hotel & Convention Center bu iddiasını uluslararası platformda da ispatladı. Silence İstanbul Hotel & Convention Center; dünya çapında turizm acentelerinin bir araya gelerek oyladığı oteller arasında sıyrılarak 3 dalda ödüle layık görüldü.

Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen bir törenle sahiplerine verilen ödüllerin 3’ünü kucaklayan Silence Hotel & Convention Center; “Avrupa’nın En İyi Otel ve SPA Merkezi”, “Türkiye’nin En İyi Otel ve Spa Merkezi” ve “Türkiye’nin En İyi MICE Oteli” ödüllerine layık görüldü. Düzenlenen gecede ödüllerini teslim alan otel yönetimi başta bu ödülleri Türkiye’ye kazandırmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, otel yönetimi ve personelinin bu ödülü bir ekip olarak kazandığına vurgu yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Atina yunanistan, Dünya Turizm Oscarları, En İyi Otel ve Spa Merkezi, Silence Hotel & Convention Center, Turizm Acenteleri, Turizm Oscarları, World Travel Awards, World Travel Awards 2014,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları