Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Turizm Ödülleri”ni Recep Tayyip Erdoğan verecek

03 Kasım, 2009 | 14:17

Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Turizm 2009 Ödülleri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın katılacağı törenle 6 Kasım Cuma günü verilecek.

TÜRSAB’dan yapılan açıklamaya göre İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu’nda düzenlenecek ödül töreni saat 20:30’da başlayacak ve ödüller sahiplerine takdim edilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Harbiye Salonu, İstanbul Kongre Merkezi, İstanbul Turizm 2009 Ödülleri, İstanbul Turizm Ödülleri, Recep Tayyip Erdoğan, Sektörel Turizm Haberleri, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Turizm Ödülleri, Türsab,
  • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
    Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
  • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
    Fiyatı ne kadar?
  • Lisan bilen eleman aranıyor
    Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
  • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
    Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları