Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

5’inci Turizm Karikatürleri Yarışması’nın sergisi açılıyor

25 Aralık, 2014 | 09:59

Uluslararası Karikatürcü Birlikleri Federasyonu tarafından tescillenen 5. Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nın sergisi Sabiha Gökçen Havalimanı’nda açılıyor.

Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) ile Anatolia Dergisi işbirliği ve Turizm Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleştirilen 5.Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması, Türkiye’nin dünya turizm alanındaki bilinirliğinin artırılması ve çizerlerin dünyasından turizm olgusunun nasıl göründüğünü anlamak için düzenleniyor.

Yarışmada yer alan eserlerden oluşan sergi, 26 Aralık 2014 tarihinde; Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Giden Yolcu Katı Sergi Alanında saat 13:00’te açılıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sabiha Gökçen Havaliman, Sabiha Gökçen Havalimanı sergi, Turizm, Turizm Bakanlığı, Turizm Haberleri, Turizm Karikatürleri, Turizm Karikatürleri Yarışması, Turizm Karikatürleri Yarışması sergi, Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği, Uluslararası Turizm Karikatürleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları