Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Karikatürleri Yarışması’nda finalistler belli oldu

05 Mart, 2014 | 11:56

turizm-karikaturleri-yarismasi TUYED ile Anatolia-Turizm Araştırmaları Dergisi’nin işbirliğinde düzenlenen 5. Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nda finalistler belli oldu.

Dünyanın en büyük sektörlerinden biri olan turizmin çeşitli boyutlarıyla incelenmesini sağlamak ve Türkiye’nin tanıtımına katkıda bulunmak amacıyla 5.’si düzenlenen Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’na başvurular sona erdi. Bu yıl yarışmaya 57 farklı ülkeden 323 karikatür sanatçısı, toplam 705 eserle katıldı.

Geçen yıla göre katılımda yüzde 1.8’lik artışın olduğu yarışma için jürinin yaptığı ilk değerlendirmesi sonucunda 100 eser finale kaldı. Yarışmada değerlendirmeye girecekler bundan sonra yapılacak iki değerlendirme aşamasından sonra belli olacak. Dereceye giren karikatüristlere ödülleri Nisan ayında Antalya’da yapılacak bir törenle verilecek.

2009 yılından bu yana geleneksel olarak her yıl düzenlenen Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla gerçekleştiriliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Anatolia Turizm, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Turizm Araştırmaları Dergisi, Turizm Bakanlığı, Turizm Karikatürleri Yarışması, Turizm Karikatürleri Yarışması 2014, TUYED, Uluslararası Turizm Karikatürleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları