Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Karikatürleri bir ay boyunca Sabiha Gökçen’de

27 Aralık, 2014 | 09:14

5.Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nın sergisi, Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Giden Yolcu Katı Sergi alanında açıldı.

Sergi, 26 Ocak 2015 tarihine kadar açık kalacak, Dış Hatlar Sergi Alanı’ndan sonra İç Hatlar Sergi Alanı’nda da gezilebilecek.

FECO (Federation of Cartonists Associations-Uluslararası Karikatürcü Birlikleri Federasyonu), tarafından tescillenen 5.Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’na katılan eserlerden oluşan sergi, Sabiha Gökçen Havalimanı’nda açıldı.

Serginin açılışını İstanbul Vali Yardımcısı, Sabiha Gökçen Havalimanı Mülki İdare Amiri Niyazi Can, İSG Havalimanı Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Hakan Aslan ile Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) Başkanı Kerem Köfteoğlu birlikte yaptı. Serginin açılışına yarışmanın koordinatörü Prof. Dr. Nazmi Kozak’ın yanı sıra, ISG Güvenlik Müdürü Ahmet Beyhan, Detay Yayınları Müdürü Hüseyin Yıldırım, SSC Tur Kurumsal İletişim Müdürü Hülya Selen ve ISG Havalimanı Kurumsal İletişim Müdürü Canan Soysal’da eşlik etti.

İstanbul Vali Yardımcısı, Sabiha Gökçen Havalimanı Mülki İdare Amiri Niyazi Can, açılış konuşmasında sanatın evrenselliğine dikkat çekerek, Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nın gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Serginin Koordinatörü Prof. Dr. Nazmi Kozak, Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nın; Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği (TUYED) ile Anatolia Dergisi işbirliği ve Turizm Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleştirildiğini hatırlattı. 5 yıldır yapılan yarışmaya yılda ortalama 600 eser katıldığını belirten Prof. Dr. Kozak, “Bu eserlerden bazılarından oluşan havalimanı sergimizin ilkini Sabiha Gökçen’de açtık. Sergimizi Antalya, Ankara, İzmir ve Türkiye’nin önde gelen tüm havalimanlarında sergileyeceğiz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sabiha Gökçen Havaliman, Sabiha Gökçen Havalimanı sergi, Turizm, Turizm Bakanlığı, Turizm Haberleri, Turizm Karikatürleri, Turizm Karikatürleri Yarışması, Turizm Karikatürleri Yarışması sergi, Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği, Uluslararası Turizm Karikatürleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları