Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm’de Kalite Ödülleri’nde oylama süreci devam ediyor

19 Kasım, 2014 | 08:56

Türk turizmine yapılan katkıyı artırmak üzere düzenlenen 17. Skalite ‘Turizmde Kalite’ Ödülleri oylama süreci 26 Kasım 2014, Çarşamba günü sona erecek.

Skal International İstanbul Kulübü’nün Türkiye Cumhuriyeti’nin 75’inci yılında Türk turizmine hediye olarak başlattığı Skalite ‘Turizm’de Kalite’ Ödülleri’nin bu yıl 17’ncisi düzenleniyor.

Skalite Ödülleri jüri özel yemeği 18 Kasım 2014, Salı günü Karaköy’de yeni açılan 10 Karaköy, A Morgans Original Oteli’nin içerisinde yer alan Rudolf Restaurant’da gerçekleşti. Skal International İstanbul Kulübü Başkanı Feza Solaklar, As Başkanı Bahar Birinci ve Skal International İstanbul Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri ile Skalite ‘Turizmde Kalite’ Ödülleri jürisi bir araya geldi.

17. Skalite ‘Turizmde Kalite’ Ödülleri’nin jüri başkanlığını 2010-2011 Skal International Dünya Başkanı; Universal Turizm Genel Direktörü ve de Skalite’nin yaratıcısı Hülya Aslantaş’ın üstlendiği Skalite Jürisinde; İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve İstanbul Turizm Atölyesi Koordinatörü Tülin Ersöz, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Nüzhet Kahraman, Alem Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Berna Ertem, Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Çağdaş Ertuna, Travel & Leisure Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Deniz Huysal, İZ TV Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Aral yer alıyor.

Skal International İstanbul Kulübü Başkanı Feza Solaklar, turizmde kaliteye yapılan katkıyı ödüllendirerek, Türk turizminin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla düzenledikleri Skalite Ödülleri’nde oylama süreci ile ilgili bilgi verdi. Kaliteyi, gelişimi ödüllendirirken kendilerini de geliştirdiklerini ifade eden Solaklar, jüriye değerli vakitlerini turizmde kalite için ayırmaları sebebiyle teşekkür etti.

7 Kasım 2014’te sona eren başvuru sürecinin ardından oylama, elektronik ortamda internet aracılığıyla yapılıyor. Bu yıl 17’ncisi gerçekleştirilecek ödül töreninin oylaması, Türkiye’de bulunan 17 Skal Kulübü’nün tüm üyeleri ve 7 kişiden oluşan bağımsız jüri üyeleri tarafından yapılacak. Oylamada toplam oyların yüzde 40’ı jürinin ağırlığı ve toplam oy sayısının yüzde 60’ı ise 17 Skal Kulübü’nün tüm üyelerinin ağırlığı şeklinde olacak.

14 Kasım 2014 tarihinde başlayan oylamalar, 26 Kasım 2014 mesai saati sonuna kadar devam edecek.

Jüri Başkanlığını yürüten Hülya Aslantaş, “Hedefimiz popülariteyi değil, kaliteyi ödüllendirmek. Ölçeğe değil, kaliteye yapılan katkıya bakıyoruz. Skalite turizmde sürekliliği olan tek ödül. Kalitenin konuşuluyor ve özendiriliyor olmasını fikir annesi olarak mutluluk verici buluyorum” dedi.

Skalite ‘Turizm’de Kalite’ Ödül Töreni, 10 Aralık 2014 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Haliç Kongre Merkezi, Hülya Aslantaş, Skal International, Skal International İstanbul, Skal International İstanbul Kulübü, Skal Kulübü, SKALİTE, Skalite ödülleri, Turizm, Turizm Haberleri, Turizm Kalite Ödülleri, Turizm Ödülleri, Türk turizmi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları