Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm ilçesi Manavgat’ta gergin gece! Bayrak asmayan mekanlara saldırdılar

09 Eylül, 2015 | 08:38

Manavgat

Dağlıca’da şehit düşen askerlerden Uğur Yıldız’ın memleketi Antalya’nın Manavgat ilçesinde olaylar çıktı. Toplanan kalabalık Side ve Çolaklı’da Kürt vatandaşlara ait olduğunu iddia ettikleri iş yerlerine saldırdı.

Akşam saatlerinde Side halk plajındaki bir restoran ateşe verildi. Yangın itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü ancak restoran tamamen kül oldu. Turistler yangını sahilden izlerken çevre otellerde bulunanların gecenin ilerleyen saatleri olmasına rağmen otellerinden bavullarıyla ayrılması dikkati çekti. Diğer yangın ise antik Side’nin hemen girişinde yer alan bir restoranda çıktı. Restoran yangında tamamen kül olurken Türk Bayrağı asılı olduğu için dokunulmayan bir araç kiralama şirketi ise işyerine sıçrayan alevler nedeniyle büyük zarar gördü.

Göstericiler Antik Side çarşısında da Türk bayrağı asılmayan birçok iş yerine taş ve sopalarla saldırdı. Olayların yatışmasının ardından gece boyu Antik Side’ye girişler jandarma kontrolünde gerçekleşti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
çolaklı, çolaklı olaylar, Manavgat, manavgat olaylar, Manavgat side, Side, side olaylar, side olayları, side terör protestosu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları