Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Harcamalarında Lider Değişmedi

14 Nisan, 2017 | 12:02

Turizm Harcamalarında Lider Değişmedi

Turizm Harcamalarında Lider Değişmedi. Çinli turistler yurt dışı seyahatlerde yaptıkları harcamalarla yine zirvede yer aldı.

BM Dünya Turizm Örgütü (UNWTO) tarafından açıklanan 2016 verilerine göre, Çinli turistler yurt dışı seyahatlerde 2015’e göre yüzde 12 daha fazla harcama yaptı. Çinliler bu alanda zirveyi yine kimseye bırakmadı.

135 milyon Çinli turist, yurt dışına yaptığı seyahatlerde 261 milyar dolar harcadı.

Çin’in ardından ikinci sırada yer alan ABD, 121 milyar dolar harcama yaparken onu takip eden Almanya; 81, İngiltere 64, Fransa da 41 milyar dolar dolayında yurt dışı seyahat harcamasında bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çinli turist, Dünya Turizm Örgütü,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları