Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor

14 Nisan, 2010 | 14:16

Antalya’da Turizm Haftası düzenlenecek çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

Antalya’da 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan turizm Haftası etkinlikleri yarın sabah Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk bırakılması ile başlayacak.

Daha sonra Tez Tur Anadolu Lisesi’nde Turizm Haftası etkinlikleri ve kokteyli düzenlenecek. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu tarafından düzenlenecek olan ‘Uluslararası Turizm Haftası ITW 2010 açılış Uluslararası Turizm Panelinde’ turizmciler konuşacak.

Otellerin, acentelerin animasyon ekiplerinin de yer alacağı kortej yürüyüşü ise yarın saat 17.30’da Antalya Müzesi önünden başlayıp Karaalioğlu Parkı önünde sona erecek. Turizm şenlikleri Karaalioğlu Parkı’nda düzenlenecek Senfoni Orkestrası küçük konseri, animasyon gösterileri, halk oyunları ve ikram ile sürecek.

Turizm Haftası etkinlikleri diğer günlerde de düzenlenecek panel, spor organizasyonları ile devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Etkinlikler, Antalya Turizm, Antalya Turizm Haftası, Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk Anıtı, Turizm Haftası, Turizm Haftası Antalya, Turizm Haftası Etkinlikleri, Turizm Haftası Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları