Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor

14 Nisan, 2010 | 14:16

Antalya’da Turizm Haftası düzenlenecek çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

Antalya’da 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan turizm Haftası etkinlikleri yarın sabah Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk bırakılması ile başlayacak.

Daha sonra Tez Tur Anadolu Lisesi’nde Turizm Haftası etkinlikleri ve kokteyli düzenlenecek. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu tarafından düzenlenecek olan ‘Uluslararası Turizm Haftası ITW 2010 açılış Uluslararası Turizm Panelinde’ turizmciler konuşacak.

Otellerin, acentelerin animasyon ekiplerinin de yer alacağı kortej yürüyüşü ise yarın saat 17.30’da Antalya Müzesi önünden başlayıp Karaalioğlu Parkı önünde sona erecek. Turizm şenlikleri Karaalioğlu Parkı’nda düzenlenecek Senfoni Orkestrası küçük konseri, animasyon gösterileri, halk oyunları ve ikram ile sürecek.

Turizm Haftası etkinlikleri diğer günlerde de düzenlenecek panel, spor organizasyonları ile devam edecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Etkinlikler, Antalya Turizm, Antalya Turizm Haftası, Cumhuriyet Meydanı'nda Atatürk Anıtı, Turizm Haftası, Turizm Haftası Antalya, Turizm Haftası Etkinlikleri, Turizm Haftası Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları