Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Haberleri / Temel Kotil Edremit’e gidecek

08 Ocak, 2011 | 11:57

Turizm Haberleri / Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil ve Strateji Müdürü Şaban Kızıldağ, Edremit’e gidecek.

Temel Kotil ve Şaban Kızıldağ Sanayici ve İş Adamları Derneği (ESİAD)’nin düzenlediği Tecrübe ve Bilgi Paylaşımı Programı’na katılmak üzere Edremit’e gidecek.

Güre Adrina Termal Otel’de yapılacak olan “Yeni Açılan Balıkesir-Körfez Havaalanı’nın Bölgemize Ekonomik Katkıları ve Türk Hava Yolları’nın Başarısının Sırrı” konulu programda, havaalanının bölge için taşıdığı anlam, neler kattığı ve neler götürdüğü konuşulacak.

ESİAD Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada, “Tüm dünya havayolu şirketleri arasında büyük bir başarıya sahip olan THY’nin Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Müdürü Temel Kotil’i ilçemize getirebilmek için 6 aydır temaslarımız sürüyordu. Sonunda ısrarlı davetimizi kıramadı.” denildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Edremit, Güre Adrina Termal Otel, Şaban Kızıldağ, Temel Kotil, Temel Kotil Edremit, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları