Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mayıs’ta ekonominin gündeminde “turizm” haberleri öne çıktı

04 Haziran, 2011 | 11:51

Mayıs ayında en çok haberin “Turizm” sektörü hakkında yayınlandığı belirtildi.

Medya Takip Ajansı Interpress’in yazılı basındaki ekonomi sayfalarını inceleyerek yaptığı araştırma, mayıs ayında en çok haberin “Turizm” sektörü hakkında yayınlandığını ortaya çıkardı. “Bankacılık” ve “Gıda” geçtiğimiz ayın diğer dikkat çeken sektörleri oldu.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bini aşkın gazete ile derginin Interpress tarafından taranarak yapılan analize göre, geçtiğimiz ay ilk sırada yer alan turizm sektörü hakkında toplam 14 bin 878 adet haber yayınlandı. Mayıs ayını kapsayan araştırmada, 10 bin 896 haberle bankacılık sektörü ikinci sırada yer aldı.

Interpress’in araştırmasında 9 bin 791 adet haberin yayınlandığı gıda sektörü üçüncü olurken, yayınlanan 6 bin 955 haberle otomotiv sektörü dördüncü sırayı aldı. Aynı araştırmada inşaat sektörü de hakkında çıkan 6 bin 859 haberle ilk beş içinde yer buldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Turizm, Turizm Gazetesi, Turizm Haber, Turizm Haberleri, Türkiye turizm, Türkiye turizm haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları