Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm güzeli olmak için yarışacaklar

28 Aralık, 2015 | 10:29

Gülce Baskın Dünya Turizm Güzellik Yarışması, 85 ülkenin temsilcilerinin katılımıyla Malezya’da gerçekleşecek. Türkiye’yi Antalya doğumlu Gülce Baskın temsil edecek.

16 Ocak 2016’da Malezya’da gerçekleştirilecek Dünya Turizm Güzellik Yarışması’nda (Miss Tourism World ) Türkiye’yi 23 yaşındaki Gülce Baskın temsil edecek.

120’ye yakın aday arasından seçilen Gülce Baskın, 30 Aralık günü Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’a giderek kampa girecek.

Türkiye turizmi için görevini en iyi şekilde yapacağını söyleyen Antalyalı güzel, “Ulusal kostümü ile tarihsel geçmişimizi modern ve eğitimli donanımı ile cumhuriyetin yetiştirdiği Türk kızı imajını tüm dünya basını aracılığı ile tanıtmak istiyorum” diye konuştu.

Malezya’da düzenlenecek Dünya Turizm Güzellik Yarışması, katılımcı ülke sayısı açısından dünyanın ikinci büyük güzellik yarışması olarak biliniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Turizm Güzellik Yarışması, Gülce Baskın, Gülce Baskın kimdir, Miss Tourism World, Turizm Güzellik Yarışması,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları