Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Turizm Geliştirme Fonu için belirlenen yüzde 1’lik pay yüksek”

02 Ocak, 2019 | 13:02

Turizm Geliştirme Fonu için belirlenen yüzde 1’lik pay yüksek

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği İstanbul Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Muhammet Cüntay, Turizm Geliştirme Fonu için otellerden alınacak olan payı yüksek bulduğunu söyledi.

Otelciler, Turizm Geliştirme Fonu için bakanlık tarafından belirlenen yüzde 1’lik payı yüksel buldu. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) İstanbul Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Muhammet Cüntay, Turizm Geliştirme Fonu için otellerden alınacak olan payı yüksek bulduğunu söyledi.

Türkiye turizminin tanıtımı için hayata geçirilecek olan Turizm Geliştirme Fonu için otellerden alınacak olan oranın yüksek olduğunu ifade eden POYD İstanbul Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Muhammet Cüntay, Bloomberg HT’ye yaptığı açıklamada, “Hem tanıtım hem de başarı anlamında atılacak adımlar bizi mutlu eder. Ancak ciro üzerinden yüzde 1, kardan ise yüzde 3-6 arasındaki pay ciddi bir oran. Bunun kademeli olması taraftarıyım. Bu oranın biraz daha düşük başlaması sektörü daha mutlu edecektir” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Muhammet Cüntay, POYD, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği, Turizm, Turizm Geliştirme Fonu, Türkiye Otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları