Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm gelirinde artış

13 Eylül, 2013 | 12:08

Turizm gelirinde artış Merkez Bankası, geçen yılın 7 aylık döneminde 10 milyar dolar olan turizm geliri bu yılın aynı döneminde 12.2 milyar dolar olduğunu açıkladı.

Merkez Bankası’nın verilerine göre turizm geliri yılın 7 ayında yüzde 20 arttı.

Rapora göre geçen yılın Ocak-Temmuz aylarını kapsayan 7 aylık dönemde Türkiye’nin tuizm geliri 10 milyan45 milyon dolar iken bu rakam 20137ün aynı döneminde 12 milyar 260 milyon dolar olarak gerçekleşti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Merkez Bankası, Turizm geliri, Turizm geliri artış, Turizm geliri merkez bankası, Turizm Geliri ne kadar?, Turizm geliri verileri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları