Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm fotoğrafçısı Halil Tuncer kişisel sergisiyle EMITT Fuarı’nda

31 Ocak, 2014 | 10:34

turizm-fotograflari Turizm fotoğrafçısı, TUYED üyesi Halil Tuncer, İstanbul’da düzenlenen Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda 25. kişisel sergisini açtı.

75 yaşındaki Tuncer’in kişisel sergisi “Fotoğraflarla Türkiye Turizm Sergisi” adıyla sanatseverlerle buluştu.

Sergiyi gezen TUYED yönetimine bilgi veren Tuncer, Türkiye’nin turistik merkezlerinin fotoğraflarını 1970 yılından bu yana çektiğini anımsatarak, “Bu süre içinde tam 25 Turizm Bakanı gördüm. Yurtiçi ve yurtdışında birçok ödül aldım. Ama gelip geçen bakanların hiç birinden ödül alamadım” diye sitem etti.

ALTERNATİF FUARLAR İÇİN TIKLAYIN

Turizm sektörü ve basınının yakından tanıdığı turizm fotoğrafçısı, camianın “Halil Ağabey”si Halil Tuncer’in sergisinde Anadolu’dan karelerin yanı sıra, son yıllarda İstanbul Karaköy Limanı’nda sıkça görülen kurvaziyer gemilerini ait kareler de bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, EMITT fuarı, EMITT Fuarı 2014, Halil Tuncer, Halil Tuncer fotoğrafları, Halil Tuncer turizm, Turizm fotoğrafçısı, TUYED,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları