Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm fotoğrafçısı Halil Tuncer kişisel sergisiyle EMITT Fuarı’nda

31 Ocak, 2014 | 10:34

turizm-fotograflari Turizm fotoğrafçısı, TUYED üyesi Halil Tuncer, İstanbul’da düzenlenen Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda 25. kişisel sergisini açtı.

75 yaşındaki Tuncer’in kişisel sergisi “Fotoğraflarla Türkiye Turizm Sergisi” adıyla sanatseverlerle buluştu.

Sergiyi gezen TUYED yönetimine bilgi veren Tuncer, Türkiye’nin turistik merkezlerinin fotoğraflarını 1970 yılından bu yana çektiğini anımsatarak, “Bu süre içinde tam 25 Turizm Bakanı gördüm. Yurtiçi ve yurtdışında birçok ödül aldım. Ama gelip geçen bakanların hiç birinden ödül alamadım” diye sitem etti.

ALTERNATİF FUARLAR İÇİN TIKLAYIN

Turizm sektörü ve basınının yakından tanıdığı turizm fotoğrafçısı, camianın “Halil Ağabey”si Halil Tuncer’in sergisinde Anadolu’dan karelerin yanı sıra, son yıllarda İstanbul Karaköy Limanı’nda sıkça görülen kurvaziyer gemilerini ait kareler de bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı, EMITT fuarı, EMITT Fuarı 2014, Halil Tuncer, Halil Tuncer fotoğrafları, Halil Tuncer turizm, Turizm fotoğrafçısı, TUYED,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları