Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm cenneti Tayland müzik videolarına konu oldu!

04 Eylül, 2014 | 12:20

Uzakdoğu’nun turizm cenneti ülkesi Tayland, Duke Dumont’ın I Got U isimli şarkısına konu oldu.

Uzakdoğu‘nun turizmde parlayan yıldızı Tayland, son dönemde yükselişini sürdürüyor. Son olarak başarılı DJ Duke Dumont, “I Got U” isimli şarkısında Tayland tatilini farklı bir açıdan yaklaştı. 55 milyona yakın kişinin izlediği video büyük beğeni toplarken biz de sizler için Tayland’da neler yapılır nerelere gidilir onu araştırdık.

Tayland’ın en çok tercih edilen adalarından birisi de Koh Samui. Aynı zamanda Tayland’ın 3.büyük adası olan Koh Samui günümüzde Türkler tarafından çok sevildi. Adayı ziyaret eden turistlerin çoğunu yeni evli çifteler oluşturuyor. Samui otelleriyle, doğasıyla, farklı tatil alternatifleriyle, kültürüyle diğer adalara nazaran daha çok ilgi görüyor.

Duke Dumont’ın gözünden Tayland

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

Samui Adası ‘nda otellerin ve restoranların kalitesi çok yüksek. Tam bir turizm cenneti olan Samui Adası bozulmamış bir doğaya sahip ve sadece deniz, kum, güneş tatili değil kültür, gezi, tarih, alışveriş gibi birçok alternatifleri de Samui Adası ‘nda bulabilirsiniz.

Samui ‘de Her tarafta bedava dağıtılan haritalar, rehber kitaplar bulunuyor. Restoranlardan tutun, dalma okullarına, SPA’lardan günlük turlara her şeyin broşürü ve kitabı ücretsiz.

Cennet Ada olarak bilinen Samui, Tayland Körfezi’nde yer aldığı için tsunami riskinden de uzak ve özellikle balayı çiftleri tarafından yoğun ilgi görüyor. Tayland balayı turları gerek farklı bir kültür görmek ve tanımak gerekse deniz kum güneş tatilinin tadını çıkarmak isteyenlerin vazgeçilmezi.

Tayland’ın en büyük adası olan Phuket, deniz, güneş ve kum tatilinin yanı sıra renkli doğu kültürünün doyasıya yaşanabileceğini yerler arasında. Egzotik kültürü ve tropik bitki örtüsüyle kendini sevdiren Phuket’te deniz-güneş-kum üçlüsü başka bir anlam kazanıyor. Tam bir turist cenneti olan ada, geceleri açık hava barları ve her zevke hitap eden gece kulüpleri ile sınırsız bir eğlencenin kapılarını aralıyor.

phuket-adasi

Phuket Adası Turları İçin Tıklayın

Phuket ve Koh Samui Turları’ na ilave edilebilecek Bangkok Turları ile hem Uzakdoğu kültürünü yaşarken denizin tadını çıkarabilir hem de alışveriş yaparak sevdiklerinize Uzakdoğu kültürünü tanıtacak küçük hediyeler alabilirsiniz.

Tayland’ın en çok turist çeken adalar takımından Kho Phi Phi Lee’de bulunan Maya kumsalı ise cennetin yeryüzündeki yansıması gibi. İnsan eli değmemiş bu kumsalında cennetteki gibi hissedebilirsiniz. Berrak sularda yüzebilir, deniz yaşamına tanıklık etmek için dalış yapabilir, bembeyaz kumlardan kaleler inşa edebilirsiniz.

Bangkok Turları için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Duke Dumont, Duke Dumont haberleri, Duke Dumont I got u, Duke Dumont i got you, Duke Dumont kimdir, Duke Dumont şarkıları, Duke Dumont tayland, Duke Dumont video, Koh Samui, Koh Samui Tayland, Koh Samui Balayı, Koh Samui Turu, Phuket, Phuket adası, Phuket Adası turu, phuket tayland, Samui Adası, Tayland, Tayland adaları, Tayland neler yapılır, Tayland Samui, Tayland Turu, Tayland uzakdoğu, Uzakdoğu, Uzakdoğu Turları, Uzakdoğu turları Bangkok,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları