Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm cenneti Seyşeller, Bollywood filmlerine ilham kaynağı oluyor

10 Haziran, 2015 | 09:54

Muhteşem doğasıyla yeryüzündeki cennet olarak adlandırılan Seyşeller, milyonların beğenisini kazanan Bollywood filmlerine ilham kaynağı oluyor.

Mavi ve yeşil rengin hakim olduğu kartpostal güzelliğindeki sahileri, el değmemiş muhteşem doğasıyla turizmin cazibe merkezi Seyşel adaları, balayı tatillerinin ilk adresi olmasının yanında son yıllarda bir çok film setine de ev sahipliği yapıyor.

Seyşeller Turizm Kurulu (STB), çekimleri hala Seyşeller’de devam eden büyük bir Bollywood yapımına tam destek verdiklerini açıkladı. Ekim ayında Hindistan’da 2.000 ‘den fazla sinemada vizyona girecek filmin, ada turizmine katkısının büyük olacağı konuşuluyor.

Film ekibi, yaklaşık 3 dakika süren Hint müziği eşliğinde arka planda muhteşem görseller sunan Seyşel adalarında bir balayı sahnesi çekti. Sahne her ne kadar Seyşelleri anlatmak için kısa görünse de adanın balayı turizmine hareket getirmesi bekleniyor. Turizmin cazibe merkezi tropik cennet Seyşeller başlıklı yazımız için tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bollywood filmleri, Bollywood filmleri seyşeller, Seyşel Adaları, Seyşel Adaları balayı, Seyşel adaları turu, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Seyşeller Balayı Turu, Seyşeller film, seyşeller haberleri, Seyşeller honeymoon, Seyşeller ne yenir, Seyşeller neler yapılır, Şeyseller Turizm, Seyşeller turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları