Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm cenneti Seyşeller, Bollywood filmlerine ilham kaynağı oluyor

10 Haziran, 2015 | 09:54

Muhteşem doğasıyla yeryüzündeki cennet olarak adlandırılan Seyşeller, milyonların beğenisini kazanan Bollywood filmlerine ilham kaynağı oluyor.

Mavi ve yeşil rengin hakim olduğu kartpostal güzelliğindeki sahileri, el değmemiş muhteşem doğasıyla turizmin cazibe merkezi Seyşel adaları, balayı tatillerinin ilk adresi olmasının yanında son yıllarda bir çok film setine de ev sahipliği yapıyor.

Seyşeller Turizm Kurulu (STB), çekimleri hala Seyşeller’de devam eden büyük bir Bollywood yapımına tam destek verdiklerini açıkladı. Ekim ayında Hindistan’da 2.000 ‘den fazla sinemada vizyona girecek filmin, ada turizmine katkısının büyük olacağı konuşuluyor.

Film ekibi, yaklaşık 3 dakika süren Hint müziği eşliğinde arka planda muhteşem görseller sunan Seyşel adalarında bir balayı sahnesi çekti. Sahne her ne kadar Seyşelleri anlatmak için kısa görünse de adanın balayı turizmine hareket getirmesi bekleniyor. Turizmin cazibe merkezi tropik cennet Seyşeller başlıklı yazımız için tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bollywood filmleri, Bollywood filmleri seyşeller, Seyşel Adaları, Seyşel Adaları balayı, Seyşel adaları turu, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Seyşeller Balayı Turu, Seyşeller film, seyşeller haberleri, Seyşeller honeymoon, Seyşeller ne yenir, Seyşeller neler yapılır, Şeyseller Turizm, Seyşeller turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları