Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm cenneti Samet adası tehlike altında!

29 Temmuz, 2013 | 21:15

tayland-petrol1

Tayland’da meydana gelen petrol sızıntısı olayı şimdi de en gözde turistik bölgelerini etkisi altına almaya başladı.

Turistlerin en gözle tatil mekanlarından biri olan bölge temizlik çalışmaları sebebiyle boşaltıldı. Cumartesi günü boru hattıdaki bir kaçaktan denize sızan 50 ton yakıt, Tayland‘ın turizm cennetlerlerinden olan Samet adasını tehdit altına soktu.

Yerli ve yabancı turistlerin en çok tercih ettiği bölgelerden biri olan ada, denize sızan petrolün temizlenebilmesi için kapatılarak bölgeye yaklaşılmaması konusunda uyarılar yapıldı.

turizm-cenneti-petrol

Yetkililer, ada ve çevresini felaket bölgesi ilan ettiklerini belirtirken, olaydan sorumlu firma PTT Global Chemical ise bölgenin bir an evvel atıktan arındırılması için tüm imkaların seferber edildiğini ve 300 kişilik profesyonel bir kadronun temizleme çalışmalarında görev alacağını açıkladılar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
PTT Global Chemical, samet adası, Samet Adası tehlikede, Tayland, Tayland Petrol sızıntısı, Tayland Samet Adası, Turizm Cenneti petrol sızıntısı, Turizm Cenneti Tehlikede,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları