Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm cenneti Meksika’ya ünlü akını

28 Mayıs, 2014 | 11:40

Latin Amerika ülkelerinin her biri kendine özgü bir ruha ve ahenge sahip. Bunlardan en kalabalık ve en renkli olanlarının başında gelen Meksika, neredeyse her yıl ünlülerin akınına uğruyor.

Dünyaca ünlü Rus tenisçi Maria Sharapova o isimlerden biri. Yoğun bir maç programının ardından geçtiğimiz nisan ayında Meksika turuna çıkan Sharapova, Meksika sahillerinde görüntülenmişti.

maria-sharopava-meksika

Heidi Klum ise tam bir Meksika tutkunu! Eski sevgilisi Martin Kristen’den ayrıldığını birkaç ay önce açıklayan Alman model Heidi Klum, Meksika’da tatil yapan ünlü isimlerden. Hatırlanacağı üzere Klum ile Vito Schnabel arasında aşk dedikoduları çıkmış ve çift Meksika’da tatil yaparken görüntülenmişti.

heidi-klum-meksika

Kendi adını taşıyan dünya turnesine devam eden Avril Lavigne, yoğun iş temposuna Meksika tatili ile ara verdi. Ünlü şarkıcı, “The Avril Lavigne Tour” adı altında dünyanın çeşitli bölgelerinde konserler vermeye devam ederken araya Meksika tatilini de sıkıştırmayı başarmıştı.

avril-lavigne-meksika Amerikalı TV yıldızı Kourtney Kardashian da sevgilisi ve çocuklarıyla Meksika’da tatil yapmıştı.”Keeping Up with the Kardashians” isimli programda sempatik tavırları ile dikkat çeken Kourtney, erkek arkadaşı Scott Disick çocukları Mason ve Penelope ile Meksika turuna çıkan ünlüler kervanında yer alıyor.

kourtney-kardashian-meksika Meksika’nın önemli turizm merkezlerinden olan Cabo San Lucas’da tatil yapan çift, güneş ve denizin keyfini sürerken çocuklarıyla da ilgilenmeyi ihmal etmedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avril Lavigne, Avril Lavigne meksika, Heidi Klum, Heidi Klum meksika, Kourtney Kardashian, Kourtney Kardashian meksika, Kourtney Kardashian meksika tatili, Latin Amerika, Latin Amerika meksika, Latin Amerika meksika turu, Latin amerika turu, Meksika, meksika kültür, meksika kültür turu, meksika tatil, Meksika turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları