Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm cenneti Maldivler’den ada almak artık mümkün

28 Temmuz, 2015 | 07:42

Turizm cenneti Maldivler Turizm cenneti Maldivler’den ada almak artık mümkün. Maldivler hükümeti, yabancıların ülkeden toprak almasının önünü açan yasayı meclisten geçirdi.

Hint Okyanusunun cennet adaları olarak bilinen Maldivler‘de yabancılara toprak satışı değildi. İrili ufaklı 1200’ü aşkın adası bulunan Maldivler’de, hükümet ilk kez yabancıların ada satın alabilmesine izin veren bir yasal düzenlemeyi meclisten geçirdi.

Yabancıların ada satın almasına izin veren yasal düzenleme, geçtiğimiz çarşamba günü onaylandı ve Devlet Başkanı Abdulla Yameen tarafından imzalandı. Kanunla beraber yabancılar bir milyar dolar karşılığında, Maldivler’den toprak satın alabilecek.

Maldivler’de daha önce yabancıların 50 yıllığına toprak kiralamasına izin veriliyordu.

İşte Muhteşem Maldiv Adaları video;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldiv Adaları, Maldivler, Maldivler ada, Maldivler ada satışı, Maldivler satılık ada,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları