Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm cenneti Koh Samui müzik videolarına konu olmaya devam ediyor

22 Temmuz, 2015 | 10:00

Koh Samui Tayland’ın turizm cenneti adası Koh Samui, müzik videolarına konu olmaya devam ediyor.

Tayland’da bulunan ve tsunami tehlikesi olmayan tek ada olma özelliğini taşıyan Koh Samui, eşsiz güzellikteki doğası ve inci gibi beyaz kumlarla kaplı plajlarıyla videokliplere konu olmaya devam ediyor. 2007 yılında kurulan 9 kız üyeden oluşan Güney Koreli pop müzik grubu Girls’ Generation, yeni videokliplerini Uzakdoğunun inci adası Koh Samui ‘de çekti.

Tayland'ın turizm cenneti adası Koh Samui Koh Samui ‘nin egzotik doğasıyla tropik bir müzik videosu haline gelen “Party” isimli şarkı, grubun yeni albümleri öncesi ilk single’ı olarak dikkat çekiyor.

Koh Samui Adası

Tayland’ın en çok tercih edilen adalarından birisi de Koh Samui. Aynı zamanda Tayland’ın 3. büyük adası. Koh Samui otelleriyle, doğasıyla, farklı tatil alternatifleriyle, kültürüyle diğer adalara nazaran daha çok ilgi görüyor. Cennet Ada olarak bilinen Koh Samui, Tayland Körfezi’nde yer aldığı için tsunami riskinden de uzak ve özellikle balayı çiftleri tarafından yoğun ilgi görüyor. Gerek farklı bir kültür görmek ve tanımak gerekse deniz kum güneş tatilinin tadını çıkarmak isteyenlerin vazgeçilmezi Koh Samui adası.

Duke Doment de Koh Samui Adası ‘ndaydı

Uzakdoğu’nun turizmde parlayan yıldızı Tayland, daha öncede başarılı DJ Duke Dumont, “I Got U” isimli şarkısına konu olmuştu.  Tayland tatiline farklı bir açıdan yaklaşan ve 55 milyona yakın kişinin izlediği video büyük beğeni toplamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Girls' Generation, Girls' Generation koh samui, Girls' Generation party video, Girls' Generation single, Girls' Generation tayland, Koh Samui, Koh Samui Tayland, Koh Samui Adası, Tayland,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları