Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm cenneti İbiza petrole karşı

24 Şubat, 2014 | 12:13

ibiza-petrol-e-karsi Eğlence ve turizm merkezi İbiza Adası açıklarında petrol rezervlerinin aranmasına karşı olan bir grup ilginç bir gösteri yaptı.

İspanya‘nın turizm cenneti İbiza Adası’nda petrol karşıtı eylemlere bir yenisi daha eklendi. İlginçtir ama protestoların başını bu kez jet sosyete ve zenginler çekti.

NationalTürk’ün haberine göre, İbiza plajlarında “Petrole Hayır” gösterileri yapan zenginler petrol için soyunarak halka destek verdiler. Üzerlerine döktükleri petrolle kameralara poz veren zenginlere eşlik eden bazı mankenler de hükümetten bu cennet adada petrol aramalarına son vermelerini istedi.

Zenginlerin ve sosyetenin sokaklara dökülmesine ilk kez şahit olan İspanyollar ise renkli görüntülerden son derece memnun olduklarını dile getirdiler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İbiza adası, İbiza Adası ispanya, İbiza Adası petrol, İbiza Adası protesto, İbiza İspanya, ibiza petrol aramaları, İspanya, İspanya petrol, İspanyol Adaları, petrol aramaları, petrol aramaları ispanya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları