Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm cenneti İbiza ayakta: Müzeler, kumsallar da var gelin görün

04 Mayıs, 2016 | 07:22

Turizm cenneti İbiza ayakta: Müzeler, kumsallar da var gelin görün

Michael Posner’ın ‘I took a Pill in Ibiza’ isimli şarkısına SeeB tarafından hazırlanan ve geçen ay yayınlanan klip İspanya’nın turizm cenneti İbiza’yı ayağa kaldırdı.

ABD’li şarkıcı Michael Posner’ın ‘I took a Pill in Ibiza’ isimli şarkısına Norveçli müzik prodüktörleri SeeB tarafından hazırlanan ‘remix’ için çekilen ve geçen ay yayınlanan klip İspanya’nın turizm cenneti İbiza’yı ayağa kaldırdı.

Zira klip, kumsalları ünlü İbiza’daki bir gece kulübünde içtiği uyuşturucu hap nedeniyle kafası dev bir maskeye dönüşen genç bir adamın gece boyunca yaşadıklarını anlatıyor ve İbizalı turizmcilere göre anlatılanlar adanın itibarını sarsacak cinsten.

ibiza

İbiza turizm direktörü Vicent Ferrer, şarkının söz yazarını adaya davet ederek, İbiza’nın dünyaca ünlü gece hayatından daha fazlasına sahip olduğunu göstermek istiyor.

İbiza’da önemli müzeler, plajlar ve kültür durakları olduğunun altını çizen Ferrer, “Ne yazık ki hep bu şekilde anılıyoruz. Ne yazık ki uyuşturucu kullanmak isteyen ya da alkol alanlar her yerde var ama bizim bu şekilde sınıflandırılmamız adil değil” ifadelerini kullandı (Sputnik News).

İbiza Adası Hakkında Bilgi ve İbiza Adasından Görüntüler Yorum sizin…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
I took a Pill in Ibiza, İbiza, İbiza gece hayatı, İbiza İspanya, İbiza turları, İspanyol Adaları, Michael Posner, Michael Posner ibiza,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları