Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm bölgesi Sapanca yaza hazırlanıyor

08 Nisan, 2013 | 13:28

Turizm bölgesi Sapanca yaza hazırlanıyor Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçeyi yaz aylarına hazırlıyor.

Ekipler çevre temizliği, ot kesme, fidan ve süs bitkilerinin ekiminin yanı sıra yeşil alanlar ve çocuk parklarının olduğu bölgelere oturma bankları ve dekoratif çöp kovaları koyuyor.

Sapancalıların, yaz mevsimini daha temiz ve güzel bir ortamda geçirebilmeleri için aralıksız çalışan ekipler, ilçe genelinde park, bahçe ve sorumluluk alanındaki diğer yeşil alanların temizlik, budama, çim biçimi ve kent mobilyaları onarımı gibi çalışmalarını da sürdürüyor.

Belediye yetkilileri, ilçenin yaz aylarında günübirlik ve yatılı ziyaretçi sayısının arttığını belirterek, “İlçemize gelenlerin, temiz ve rahat bir ortamda zaman geçirebilmesi için her türlü önlemi alıyoruz. Temizliği ön planda tutuyoruz. Oturma bankları ve çöp kovaları belirlenen bölgelere konuluyor. Temizlik İşleri’ne bağlı ekipler ise cadde ve sokaklarda her gün çöp toplama çalışması yapıyor.” diye konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bahçeler Müdürlüğü, Sapanca, Sapanca Belediyesi Park, Sapanca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, turizm bölgesi, Turizm bölgesi Sapanca,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları