Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanlığı’ndan rehber alımı için sınav

17 Eylül, 2009 | 13:59

Turizm Bakanlığı'ndan rehber alımı için sınav Bakanlık, fakülte ve yüksekokulların rehberlik bölümü mezunları için tüm dillerden yabancı dil sınavı yapılacağını açıkladı.

Ankara İl Kültür Müdürlüğü bünyesinde 9-13 Kasım tarihleri arasında yapılacak sözlü sınavlardan 100 üzerinden en az 70 puan alanlar yazılı sınava girmeye hak kazanacak ve yazılı sınavlardan 100 üzerinden en az 60 puan alanlar başarılı sayılacak.

Sınava katılmak isteyenler, Bakanlığın internet sayfasından veya Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden temin edecekleri sınav başvuru formu ile 23 Eylül-16 Ekim tarihleri arasında Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne şahsen ya da posta yoluyla başvurabilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Turizm, Turizm Bakanı, Turizm Bakanlığı, Turizm Bakanlığı Rehberlik, Turizm Bakanlığı Rehberlik Bölümü, Turizm Bakanlığı Yabancı Dil Sınavı, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Yabancı Dil Sınavları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları