Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanlığı’ndan rehber alımı için sınav

17 Eylül, 2009 | 13:59

Turizm Bakanlığı'ndan rehber alımı için sınav Bakanlık, fakülte ve yüksekokulların rehberlik bölümü mezunları için tüm dillerden yabancı dil sınavı yapılacağını açıkladı.

Ankara İl Kültür Müdürlüğü bünyesinde 9-13 Kasım tarihleri arasında yapılacak sözlü sınavlardan 100 üzerinden en az 70 puan alanlar yazılı sınava girmeye hak kazanacak ve yazılı sınavlardan 100 üzerinden en az 60 puan alanlar başarılı sayılacak.

Sınava katılmak isteyenler, Bakanlığın internet sayfasından veya Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nden temin edecekleri sınav başvuru formu ile 23 Eylül-16 Ekim tarihleri arasında Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne şahsen ya da posta yoluyla başvurabilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ertuğrul Günay, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Turizm, Turizm Bakanı, Turizm Bakanlığı, Turizm Bakanlığı Rehberlik, Turizm Bakanlığı Rehberlik Bölümü, Turizm Bakanlığı Yabancı Dil Sınavı, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Yabancı Dil Sınavları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları