Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanlığı’ndan ’55 Rus turist’ açıklaması

01 Mart, 2016 | 11:45

Turizm Bakanlığı'ndan '55 Rus turist' açıklaması Kültür ve Turizm Bakanlığı, Şubat ayında Rusya’dan Antalya’ya 55 turist geldiğine ilişkin çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, bazı basın yayın organlarında ‘Antalya’ya Şubat ayında 55 Rus turist geldi’ şeklinde haberlere yer verildiği hatırlatılarak haberlerin gerçeği yansıtmadığını ve şubat verilerinin henüz açıklanmadığını bildirildi.

Açıklamada Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan turizm istatistiklerini ocak ayına ilişkin istatistikler olduğu vurgulanarak şöyle denildi:

“Ocak 2016’da ülkemize Rusya Federasyonu’ndan 22 bin 106 kişi gelmiştir. Bunun 4 bin 818’i Antalya’ya gelmiştir. Şubat ayı resmi verileri henüz açıklanmamıştır. ’55 Rus turist’ ifadesi gerçeği yansıtmamaktadır.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Rus Turist, Antalya Turizm, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Rus Turist, Turizm, Turizm Bakanlığı, Turizm Bakanlığı açıklama, Turizm Bakanlığı verileri, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları