Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turizm Bakanlığı Karadeniz için düğmeye bastı!

08 Şubat, 2016 | 10:32

Turizm Bakanlığı Karadeniz eylem planı Turizm Bakanlığı, Körfez, Uzakdoğu ve Avrupa’dan Karadeniz’e turist çekmek için yeni bir eylem planını hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Körfez ülkelerinin Karadeniz’e yoğun ilgisi bölgeye yönelik turizm çalışmalarını artırdı. Turizm Bakanlığı, 6 aylık dönemde Körfez ülkelerinden, orta ve uzun vadede Uzakdoğu ve Avrupa’dan turist çekmek için düğmeye bastı.

Eylem Planı’nın altyapısını oluşturmak için Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt’u kapsayan 9 Karadeniz ilinin turizm aktörlerinin yer aldığı bir çalıştay düzenlendi.

Sabah gazetesinin haberine göre; Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal hazırlanan paketi şöyle açıkladı:

“Meraları turizme kazandırmak için mevzuat düzenlemelerini bu yıl bitireceğiz. Yayla ve meraların korunması için gelişim sürecini başlatacağız. Konaklama sürelerini artırmak için alternatif turizm kollarını destekleyeceğiz. Kruvaziyer turizminin altyapısını yaygınlaştıracağız. Bölgeye turist getiren operatörlerin harcadığı reklam giderlerinin yarısını karşılayacağız.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Karadeniz, Karadeniz Turizm, Karadeniz turizm haberleri, karadeniz yayla, Karadeniz yayla turizmi, Kültür ve Turizm Bakanı, Mahir Ünal, Turizm Bakanlığı,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları